برگزاری کلاسهای آموزشی رایگان برای تمام گروه‌های سنی، ارگان‌ها و صنوف در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم

به نقل از شهرنیوز، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: كلاسهای آموزشی به‌جز چند مورد محدود تخصصی، برای تمام گروه‌های سنی و اقشار جامعه اعم از مدارس، ادارات و ارگان‌ها و صنوف در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم به صورت رایگان برگزار می‌شود.

عباس جعفری با تأکید بر اهمیت آموزش در افزایش ایمنی در شهر اظهار داشت: یکی از برنامه‌های سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم ارائه آموزش‌های لازم برای افزایش ایمنی شهروندان است.
وی آموزش‌های سازمان آتش‌نشانی را کاملاً رایگان اعلام کرد و افزود: همه آموزشهای سازمان آتش‌نشانی، به‌جز چند مورد محدود تخصصی، برای شهروندان کاملاً رایگان برگزارشده و شهروندان می‌توانند از این فرصت برای افزایش ایمنی خود و خانواده خود استفاده کنند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم فرهنگ‌سازی و ارائه آموزش‌های ایمنی را سرمایه‌گذاری برای شهرداری و شهر دانست و بیان کرد: آموزش در حوزه آتش‌نشانی در نگاه شهرداری نوعی سرمایه‌گذاری بوده و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با نگاه کلان به این موضوع نگاه می‌کند.
وی ادامه داد: هرچقدر شهروندان با مباحث ایمنی بیشتر آشنا شوند، خسارات مالی و جانی کمتری متوجه آن‌ها شده و به‌تبع آن نیز تعداد عملیات‌های نجات کمتر شده و هزینه‌های شهرداری برای تأمین بودجه این بخش سازمان کاهش پیدا می‌کند.
جعفری در پایان با درخواست از شهروندان برای حضور در دوره‌های آموزشی تصریح کرد: این آموزشها برای تمام گروه‌های سنی و اقشار جامعه اعم از مدارس، ادارات و ارگان‌ها و صنوف برگزارشده و شهروندان می‌توانند در کلاسهای اموزشی حضور پیدا کنند.
انتهای پیام/