فردا برای نیروهای فعال در انتخابات به‌عنوان ماموریت کاری محسوب می‌شود

به نقل از ایرنا قم، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم گفت: اداره‌هایی که نیروهای خود را برای برگزاری انتخابات به‌کار گرفتند، فردا شنبه بیست و نهم خردادماه برای این نیروها به‌عنوان ماموریت کاری محسوب می‌شود.

محمد رضا گروسی جمعه شب در ستاد انتخابات قم طی گفت و گویی اظهار داشت: چون زمان برگزاری این انتخابات ممکن است تا پاسی از شب طول بکشد، برای آن دسته از اداره‌هایی که نیروهای خود را برای انتخابات گسیل کردند، فردا شنبه بر اساس بخش‌نامه ای که وصول خواهد شد، به‌عنوان ماموریت کاری محاسبه می‌شود، و می‌توانند سر کار حاضر نشوند.

گروسی همچنین یادآور شد: ۲۲ هزار نیروی انسانی اعم از نیروهای انتظامی، امنیتی و دستگاه‌های نظارتی و اجرایی و همچنین کسانی که در سر صندوق‌ها در شعبه‌های اخذ رای حضور دارند، برای برگزاری این انتخابات در قم در حال فعالیت می‌باشند.

گروسی همچنین با اشاره به‌فن آوری استفاده شده در برگزاری این انتخابات گفت: ما سه انتخابات را برگزار می کنیم، که انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به‌صورت تمام الکترونیک است و قم یکی از ۲۴ شهری است که انتخابات شوراها در آن به‌این صورت برگزار می شود.

وی افزود: انتخابات‌های میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری و ریاست جمهوری نیز به‌صورت نیمه الکترونیک است، که در تلاش هستیم مردم به‌راحتی رای خود را بدهند و حماسه دیگری را بیافرینند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میان دوره ای پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۷۷۲ شعبه اخذ رای در قم در حال برگزاری است.

۸۴۶ هزار تَن در قم واجد شرایط رای دادن هستند، که ۲۱ هزار تَن از آنها رای اولی به‌شمار می‌آیند.
انتهای پیام/