نخستین پایگاه خودرویی واکسیناسیون از فردا راه اندازی میشود

به نقل از روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: نخستین پایگاه خودرویی واکسیناسیون کرونا برای سهولت در مراجعه و رفت‌وآمد شهروندان از فردا در بلوار شهید سلیمانی این استان راه‌اندازی می‌شود.

سیامک محبی با بیان این‌که تمام فرآیند کار از حفظ زنجیره سرما، شیوه ارائه خدمت و نحوه پیگیری عوارض احتمالی در افراد واکسینه شده به‌شدت نظارت می‌شود، افزود: پنج مرکز واکسیناسیون در استان قم راه‌اندازی شده و از فردا یکشنبه نیز یک پایگاه خودرویی در بلوار شهید سلیمانی راه‌اندازی و  آماده ارائه خدمت خواهد بود.

وی اضافه کرد: پایگاه خودرویی واکسیناسیون کرونا با هدف تسریع روند واکسیناسیون و افزایش کیفیت ارائه خدمات به گروه سنی ۷۰ سال به بالا همه‌روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای مراجعان است.

وی با اشاره به امکان افزایش مراکز واکسیناسیون در صورت نیاز، ادامه داد: تاکنون بیش از ۴۳ هزار دوز واکسن در مراکز واکسیناسیون قم تزریق شده که از این تعداد بیش از ۲۰ هزار دوز مربوط به واکسیناسیون افراد بالای ۷۰ سال بوده است.

محبی با اشاره به راه‌اندازی پنج مرکز تجمیعی واکسیناسیون در قم، بیان کرد: در استان قم مرکز شماره یک واقع در میدان روح‌الله، مرکز شماره ۲ واقع در بلوار کارگر، روبروی مرکز چشم‌پزشکی جوادالائمه(ع)، مرکز شماره ۳ واقع در انتهای نیروگاه، جنب امامزاده سید معصوم، مرکز الزهرا(فقط در شیفت عصر ساعت ۱۵الی ۲۰)، مرکز شماره ۴ مجتمع امام خمینی(ره)، جنب گلزار شهدا و مرکز شماره پنج مصلی قدس آماده حضور همشهریان است.

انتهای پیام/