انجام ۱۲۶ماموریت آتش نشانی از یکم تا سوم خردادماه امسال

به نقل از شهرنیوز، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: از یکم تا سوم خردادماه امسال هفت هزار و ۷۱۶ تماس با آتش‌نشانی گرفته‌شده که در پی آن ۱۲۶ مأموریت انجام‌شده است.

عباس جعفری با اشاره به قطعی‌های برق در چند روز گذشته اظهار داشت: قطعی‌های برق حوادثی ازجمله آتش‌سوزی در چند کارخانه، گرفتار شدن شهروندان در اتاقک‌های آسانسور، محبوس شدن مغنی‌ها در داخل چاه‌های در حال حفر و همچنین محبوسی داخل منازل بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با تشریح میزان تماس‌های گرفته‌شده با این سازمان تصریح کرد: از یکم تا سوم خردادماه امسال هفت هزار و ۷۱۶ تماس با آتش‌نشانی گرفته‌شده که در پی آن ۱۲۶ مأموریت انجام‌شده است.

جعفری به جزییات این تماس‌ها اشاره کرد و افزود: از ساعت ۷:۳۰ روز یکم خردادماه ۱۴۰۰ تا ۷:۳۰ دوم خردادماه سه هزار و ۷۸۸ مورد تماس تلفنی با مرکز فرماندهی آتش‌نشانی قم تماس برقرارشده که از ۵۳ مورد عملیات آن  ۳۵ مورد مربوط به آسانسور و دو مورد گیر کردن مغنی در چاه به علت قطع برق بوده است.

وی ادامه داد: همچنین از ساعت ۷:۳۰ دوم خرداد ۱۴۰۰ تا ۲۴ پس از آن در روز سوم خرداد، سه هزار و ۹۲۸ مورد تماس تلفنی با مرکز آتش‌نشانی قم انجام‌شده و ۷۳ مأموریت صورت گرفت که ۴۸ مورد آن حوادث قطع برق بوده است.
انتهای پیام/