تمام بخش‌های شهرداری نیازمند روابط عمومی

به نقل از شهرنیوز، معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اهمیت و جایگاه روابط عمومی گفت: مشارکت مردم در همکاری با مدیریت شهری یکی از شاخصه‌های اصلی فعالیت‌های روابط عمومی است.

سید امیر سامع در گردهمایی روسا، مسئولان و فعالان ارتباطات و روابط عمومی شهرداری قم، با تبریک روز و هفته ارتباطات و روابط عمومی ضمن قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته در روابط عمومی شهرداری قم، اظهار داشت: یکی از ابزار مشارکت مردم تبیین است و روابط عمومی شهرداری نیز خوشبختانه این مهم را به‌خوبی انجام داده است.
وی بابیان اینکه برقراری ارتباط نزدیک با مردم یکی از وظایف روابط عمومی‌ها است، گفت: اگر چنین نقشی به‌خوبی انجام و این ارتباط و هماهنگی در تمام ابعاد صورت گیرد شهرداری می‌تواند موفق باشد.
معاون خدمات شهری شهرداری قم تصریح کرد: مهم‌ترین نیاز امروز برای شهرداری مشارکت مردمی است و این مهم نیز با تلاش و فعالیت روابط عمومی محقق می‌شود.
سامع به فعالیت‌های صورت گرفته در اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم اشاره کرد و گفت: خوشبختانه امروز شاهد فعالیت‌های خوب و پیگیرانه در این اداره کل هستیم و امور نیز با یک تلاش جمعی در حال دنبال شدن است.
وی بابیان اینکه فضای همدلانه مناسبی در روابط عمومی شهرداری قم اتفاق افتاده است، خاطرنشان کرد: تمام بخش‌های شهرداری به روابط عمومی نیاز دارد و امیدواریم شاهد توسعه فعالیت‌های درخشان در عرصه روابط عمومی باشیم.
انتهای پیام/