برگزاری نشست «ارتقای همکاری نخبگان حوزوی با مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی حوزه تولید و زیربنایی»

به نقل از خبرگزاری مهر قم، مسئول رسانه ای مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی دفتر قم از برگزاری نشست «ارتقای همکاری نخبگان حوزوی با مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی حوزه تولید و زیربنایی» خبر داد.

احسان باقری از برگزاری نشست «ارتقای همکاری نخبگان حوزوی با مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در حوزه تولید و زیربنایی» خبر داد.

مسئول رسانه‌ای مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی دفتر قم با اشاره به اینکه این برنامه در ادامه سلسله نشست‌های علمی گذشته این دفتر است، گفت: این نشست علمی با حضور رفیعی آتانی قائم مقام مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، رهایی معاون زیربنایی و شاهانی معاون تولید مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و با حضور بیش از ۴۰ استاد نخبه حوزه علمیه و دانش آموخته دانشگاهی برگزار خواهد شد.

باقری هدف از این نشست را بحث و تبادل نظر میان مدیران و کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی با فضلای نخبه حوزویِ دانش آموخته دانشگاهی دانست و تاکید کرد: در این نشست علمی در خصوص چگونگی ورود عالمانه نخبگان حوزوی و بررسی نظرات کارشناسی نسبت به طرح‌ها و لوایح مرتبط با موضوعات تولیدی و زیربنایی در مجلس شورای اسلامی، بحث و تبادل نظر خواهد شد.

گفتنی است؛ این نشست عصر پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰، ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۹:۳۰ در سالن همایش امام علی (علیه السلام) واقع در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی قم، برگزار می‌شود.
انتهای پیام/