توزیع بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ پرس غذا بین بیماران کرونایی

به نقل از خبرگزاری مهر قم، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم با بیان اینکه در چند مرحله کمک های معیشتی بین نیازمندان توزیع شده، گفت: ۵۰۰ بسته و بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ پرس غذا بین بیماران کرونایی نیز توزیع شده است.

محمدرضا بهرامی پیش از ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه استان قم شاهراه مواصلاتی بین استان‌های مختلف است و در سال گذشته نیز بالغ بر ۴ میلیارد تومان به تجهیزات امدادی و لجستیکی استان قم اضافه شده است، گفت: با کمک خیران دومین پایگاه امدای خیر ساز در محور قم _ گرمسار در هفته جاری همزمان با هفته هلال احمر افتتاح خواهد شد؛ پایگاهی که از آبان ماه سال گذشته تصمیم بر احداث آن شد و خوشبختانه با کمک خیرین این مهم به وقوع پیوست.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به اینکه ۶ هزار نفر برای درمان بعد از کرونا از بانک تجهیزات امانی پزشکی هلال احمر استفاده کردند، گفت: با توجه به هزینه‌های بالای تجهیزات پزشکی، به تازگی بیش از ۲ هزار کالا دیگر نیز به آن اضافه شده است در دسترس مردم قرار دارد و بانک تجهیزات امانی پزشکی هلال احمر در روستاهای قم نیز راه اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه بسته‌های حمایتی جمعیت هلال احمر قم شامل بسته بندی‌های اقلام بهداشتی و معیشتی بود، گفت: در چندین مرحله در قالب رزمایش مواسات و همدلی، کمک مومنانه به همشهریان خدمت رسانی کردیم که در سال گذشته بالغ بر ۱۷ هزار بسته معیشتی و امسال نیز ۲ هزار بسته معیشتی بین افراد و نیازمندان استان قم توزیع شده است.

بهرامی از تهیه ۵۰۰ بسته معیشتی برای توزیع بین بیماران بستری در مراکز درمانی و توزیع بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ پرس غذا بین آنها در استان قم خبر داد.
انتهای پیام/