انجام ۲۰ هزار مترمربع گل گاری در شهرداری منطقه ۳ قم

به نقل از شهرنیوز، مدیر منطقه سه شهرداری قم گفت: در فرودین ماه امسال در سطح این منطقه به‌منظور زیباسازی و ایجاد روحیه و نشاط اجتماعی بین شهروندان قمی، ۲۰ هزار مترمربع گل گاری انجام شد.

مهرداد روحانی وزیری با اشاره به اهمیت توسعه فضای سبز و تاثیرآن در نشاط اجتماعی اظهار داشت: از ابتدای نوروز ۱۴۰۰ تاکنون حدود یک هزار نهال در سطح منطقه سه شهرداری قم در راستای افزایش سرانه فضای سبز کاشته شد.
مدیر منطقه سه شهرداری قم ادامه داد: در فرودین ماه امسال در سطح این منطقه به‌منظور زیباسازی و ایجاد روحیه و نشاط اجتماعی بین شهروندان قمی، ۲۰ هزار مترمربع گل گاری انجام شد.
وی با اشاره به اقدامات منطقه سه شهرداری قم در توسعه فضای سبز، گفت: در سال‌های گذشته برنامه‌ریزی خوبی برای توسعه بوستان‌ها در منطقه سه شهرداری صورت گرفته و خوشبختانه تعداد بوستان‌های سطح منطقه در سال ۹۹ به ۶۰ بوستان افزایش یافت.
روحانی وزیری با بیان اینکه منطقه سه یکی از مناطق شاخص شهری به لحاظ تعداد بوستان‌ها در شهر قم است، ابراز کرد: بیش‌ترین فعالیت‌های فضای سبز به این منطقه اختصاص داده‌شده و در حال حاضر نیز شاهد افزایش روزافزون وسعت و سرانه فضای سبز در این منطقه هستیم.
انتهای پیام/