برخورد با هرگونه تخلف در عرصه برگزاری انتخابات

به نقل از خبرگزاری مهر قم، رئیس کل دادگستری استان قم با بیان اینکه با هرگونه تخلف در عرصه برگزاری انتخابات برخورد خواهد شد، گفت: مردم با حضور باشکوه در انتخابات قدرت نظام اسلامی را تقویت خواهند کرد.

حجت الاسلام علی مظفری ظهر پنجشنبه در دومین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی با بیان اینکه، حضور باشکوه و پرشور مردم در انتخابات پیش رو قدرت نظام اسلامی را تقویت می‌کند، گفت: تمام ارکانی که در برگزاری انتخابات نقش دارند با عمل به قانون و اجرای صحیح آن باید زمینه مشارکت حداکثری و افزایش میزان اعتماد مردم به فرآیند انتخابات را فراهم کنند.

رئیس کل دادگستری استان قم با اشاره به اینکه دستگاه قضائی استان با هرگونه تخلف در عرصه انتخابات و برگزاری آن برخورد خواهد کرد و پیگیری مطالبات عمومی نیز خواهد بود، افزود: با توجه به حسن اجرای دستور العمل‌ها و قوانین در سال‌های گذشته، برای هیچکدام از دستگاه‌های اجرایی استان پرونده تخلف انتخاباتی تشکیل نشد.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر به منظور پیشگیری از تخلفات احتمالی با هماهنگی نهادهای مربوطه فضای انتخاباتی به صورت مداوم رصد و پیگیری می‌شود، ادامه داد: قطعاً با متخلفان در این زمنیه طبق قانون برخورد خواهد شد.
انتهای پیام/