پیام شهردار قم به مناسبت روز ملی شوراها

شهردار قم در پیامی فرا رسیدن روز ملی شوراها را تبریک گفت.

دکتر سید مرتضی سقاییان نژاد در پیامی فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراها را تبریک گفت.

متن پیام شهردار قم به این شرح است:

بسمه تعالی

شورای شهر یک اصل عقلی است که آموزه‌های دینی هم بر آن صحه گذاشته است. نهادی برای تحقق حاکمیت مردم بر مردم و از جنس مردم سالاری دینی که مسیر شهرها در تحقق توسعه پایدار در سایه قانون‌مداری را هموار می‌کند.
نامگذاری سوره‌ای به نام شورا در قرآن نشانه‌ی اهمیت مشورت است. از آیات این سوره مبارکه می‌توان پی برد که خداوند هم در فرآیند مشورت و هم در برآیند آن مساعدت نموده و اسراری را برای رسیدن به مسیر صحیح برای مشورت کنندگان قرار می‌دهد.
کتاب فعالیت هر دوره شورای اسلامی شهر و روستا، سندی گویا برای سنجش افکار و ارزیابی عملکردهاست و آبادانی و توسعه مدیریت شهری مدیون تصمیمات شورای شهر و عمل صحیح مبتنی بر مجاهدت است.
اینجانب ضمن تبریک نهم اردیبهشت روز شوراها، از پیگیری، تلاش، مساعدت و حمایت‌های اعضاء محترم شوراها بخصوص شورای اسلامی شهر مقدس قم در شکوفایی، عمران، آبادانی و پیشبرد اهداف شهر و شهرداری تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال در سایه عنایات خاصه امام زمان ( عجل الله تعالی فرجه الشریف ) و دعای حضرت فاطمه معصومه ( سلام الله علیها ) سرافرازی و سربلندی برای خدمت به مردم فهیم قم در سایه عمل به دستورات مقام عظمای ولایت را خواهانم.

سید مرتضی سقائیان‌نژاد

شهردار قم