واکسن کرونا به بیش از ۱۱۲۰ جانباز و خانواده شهدای استان قم تزریق می‌شود

به نقل از تسنیم قم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم از تزریق واکسن کرونا به بیش از یکهزار و ۱۲۰ نفر از جانبازان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان خبرداد.

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن هنرمند با اشاره به اهمیت تزریق واکسن در بین ایثارگران و خانواده‌های شهدا در استان اظهار داشت: براساس اولویت‌های تعیین شده در اداره کل بنیادشهید و امورایثارگران استان قم در مرحله نخست تزریق واکسن کرونا جانبازان عزیز ۷۰ درصد، شیمیایی‌های حاد و خفیف، سایر جانبازان و خانواده معظم شهدایی که بیماری زمینه‌ای دارند در اولویت نخست تزریق واکسن قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه تزریق واکسن کرونا پس از صدور معرفی‌نامه همراه با تکریم و احترام خانواده معظم شهدا و ایثارگران انجام می‌شود، افزود: خوشبختانه تاکنون یک مورد نیز عوارض در بین تزریق‌کنندگان واکسن نداشته‌ و ایثارگری نبوده که ناراحتی جسمی داشته باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم ابراز کرد: گروه‌های تحت پوشش این نهاد برای انجام واکسن کرونا شامل پدران، مادران، همسران و فرزندان شهدا، جانبازان و خانواده‌های آنان است که مجموع آنان به ۳۷ هزار نفر می‌رسد.

هنرمند با بیان اینکه سه هزار و ۵۰۰ نفر از این تعداد، افرادی هستند که بیماری زمینه‌ای، کهولت سن، مشکلات جسمی و قطعی دارند و به همین جهت نیز در اولویت تزریق واکسن هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم تاکید کرد: در موضوع تزریق واکسن کرونا تکریم خانواده شهدا و ایثارگران یک اولویت است و در این راستا نیز افرادی که امکان حضور در مراکز درمانی ندارند، تزریق واکسن در منازل آنان صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/