ضرورت تسریع در تکمیل و بهره برداری از مرکز تحقیقات هواشناسی ، راه دسترسی نمایشگاه و محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان

به نقل از روابط عمومی استانداری قم، استاندار قم با اشاره به رفع مشكلات احداث راه دسترسي نمايشگاه بين المللي قم اظهار كرد: اين طرح مهم عمراني تا دو ماه ديگر به بهره برداري خواهد رسيد.

دكتر بهرام سرمست استاندار قم پيش از ظهر امروز از پروژه ي ساختمان مركز تحقيقات هواشناسي، مسير دسترسي در حال ساخت نمايشگاه بين المللي قم و نيز نمايشگاه بين المللي استان بازديد كرد.
استاندار قم در حاشیه اين بازدید ها با اشاره به پیگیری وضعیت پروژه‌هاي عمراني استان در بازديد هاي ميداني یکشنبه‌های عمرانی اظهار داشت: پرو‌ژه‌هایی که امکان بهره‌برداری در زمان‌بندی مشخص را داشته باشند، جهت ارزیابی وضعیت تکمیل آنها در این طرح مورد بازدید قرار می‌گیرند.
وی با اشاره به پروژه مرکز تحقیقات هواشناسی گفت: این طرح با پیشرفت بالای ۹۲ درصد، روند تکمیل را می‌پیماید و امید است تا دو ماه آینده بتوانیم آن را به بهره‌برداری برسانیم.
استاندار قم خاطرنشان کرد: همچنین در تخصیص اعتبارات برای تکمیل اين پروژه، پیگیری ها در سطح ملی دنبال می‌شود تا اين طرح را به‌عنوان یک مرکز بسیار کارآمد و مؤثر به بهره‌برداری برسانیم.
وی در ادامه با اشاره به بازدید از پروژه راه دسترسی به نمایشگاه بین‌المللی تصریح کرد: این پروژه دارای اهمیت زیادی است، چراکه نمایشگاه ویترین صنعت و تولید در قم به شمار می‌رود و با موقعیت جغرافیایی قم باید به‌طور ویژه موردتوجه قرار بگیرد.
سرمست با بيان اينكه راه دسترسی نمایشگاه بین‌المللی قم دو ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: نمایشگاه دائمی واقع در اتوبان قم تهران، جایگاه مهم و نقش بسزایی در عرضه تولیدات و محصولات و رونق تولید استان دارد.
استاندار قم یادآور شد: همزمان با راه دسترسی، بخش خصوصی در تکمیل پروژه نمایشگاهی تلاش ‌کنند تا در مدت کوتاهی به سرانجام برسد و نمایشگاه بر اساس قول بخش خصوصی حداکثر یک ماه پس از راه دسترسی به بهره‌برداری برسد.
انتهای پیام/