پیام شهردار قم به مناسبت درگذشت شهادت‌گونه سردار حجازی

شهردار قم در پیامی درگذشت شهادت‌گونه سردار عالیقدر و جانباز سرافراز سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی صادر کرد.

دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد در پیامی درگذشت شهادت‌گونه جانشین سابق سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی سردار عالیقدر و جانباز سرافراز سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی صادر کرد.

پیام شهردار قم به شرح زیر می‌باشد:

آن دسته از شیعیان ما که در هدایت و رفع مشکلات دوستان و علاقه‌مندان ما تلاش کرده‌اند، روز قیامت در حالی وارد صحرای محشر می‌شوند که تاج کرامت بر سر نهاده و نور وی، همه‌جا را روشنایی می‌بخشد و تمام اهل محشر از آن نور بهره‌مند خواهند شد.”امام حسن عسگری علیه‌السلام”

خبر درگذشت شهادت‌گونه سردار عالیقدر و جانباز سرافراز سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از سال‌ها تحمل درد و رنج جراحات و عوارض شیمیایی یادگار از جنگ تحمیلی موجب تالم خاطر شد.

این شخصیت بزرگ و تأثیرگذار در طول سال‌ها مجاهدت و تلاش‌های خستگی ناپذیر و مخلصانه در عرصه‌های مختلف پاسداری از انقلاب و خدمت به نظام و میهن اسلامی باعث خدماتی شایسته و ماندگار در تاریخ این مرز و بوم شد که اثرات آن در تاریخ ایران اسلام همواره خواهد درخشید.

فقدان آن عزیز سفر کرده را به محضر مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، مجموعه خدوم و بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران تسلیت عرض نموده و برای خانواده ایشان و همرزمانشان صبر جزیل آرزو دارم.

سیدمرتضی سقائیان‌نژاد

شهردار قم