بیش از۷ هزار واکسن کرونا جدید وارد قم شده است

به نقل از خبرگزاری مهر قم، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه بیش از ۷ هزار واکسن کرونا جدید وارد قم شده است، گفت: تاکنون ۷ هزار و ۵۰۰ نفر نیز در قم واکسینه شده اند.

سیامک محبی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه کمیته اجرایی واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه بیش از ۷ هزار واکسن کرونا جدید وارد قم شده است که بر اساس شیوه نامه‌های وزارت بهداشت در حال تزریق است، گفت: تاکنون ۷ هزار و ۵۰۰ نفر نیز در قم بر اساس اولویت بندی گروه‌های مختلف واکسینه شده‌اند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۸ هزار دوز واکسن مرحله اول و دوم به قم وارد شده است که ۷ هزار و ۵۰۰ نفر تاکنون به آنها واکسن تزریق شده است، افزود: بقیه گروه‌ها نیز در حال انجام و یا منتظر زمان نوبت دوم هستند تا در مقابل کرونا واکسینه شوند.

وی با تاکید بر اینکه پرسنل بهداشت و درمان، پاکبانان، جانبازان، سالمندان، بیماران خاص، کارمندان آرامستان ها و… از جمله گروه‌هایی بوده‌اند که تاکنون واکسن به آنها تزریق شده است، ادامه داد: واکسن به گروه‌های هدف بر اساس برنامه در حال انجام است و تمام تلاش و هدف ما این است که بتوانیم بر اساس دستورالعمل‌ها واکسن‌ها را تزریق کنیم.

انتهای پیام/