پيام استاندار قم به مناسبت ۲۹ فروردين روز ارتش

استاندار قم به مناسبت ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران پیامی صادر کردند، متن پیام بدین شرح است:

《بسمه تعالي》

“۲۹ فروردين” روز پاسداشت شجاعت و دلاور مردي هاي ارتش جمهوري اسلامي ايران است. نيروي شجاع و غيرتمندي كه به عنوان پشتوانه، دژ مستحكم و حافظ پرتوان نظام و انقلاب، همواره در عرصه دفاع از كيان و تماميت ارضي كشور، خوش درخشيده و با تقديم هزاران شهيد، جانباز و ايثارگر، كارنامه درخشان و پرافتخاري را در راه حفظ عزت و استقلال ميهن عزيز اسلامي و شرافت ملت ايران بر جاي نهاده است.
ارتش توانمند، با گذشت بيش از چهار دهه از حيات طيبه انقلاب اسلامي و به مدد تجارب ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و بهره مندي از نیروهای مجرب، متعهد و متخصص و توانمندي در توليد پیشرفته ترین و مجهزترين ابزار ها و ادوات نظامي، امروز به عنوان يكي از برجسته ترین و کارآمدترین يگان هاي نظامي در بین نیروهای مسلح منطقه و جهان شناخته مي شود. يگاني كه دركنار انجام موفق و تحسين برانگيز مأموريت هاي دفاعي، در عرصه سازندگي و عمران و آباداني كشور و خدمت رساني به مردم در بحران ها و حوادث طبيعي به ويژه در عرصه مقابله با بحران كرونا نيز سهم ويژه و حائز اهميتي را ايفاء نموده است.
ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي عزيز ارتش، فرارسيدن روز ارتش جمهوری اسلامی ايران را به تمامي نيروهاي شجاع، مخلص، فداكار و جان بركف ارتش در سراسر كشور به ويژه فرماندهان و پرسنل دلاور اين يگان در استان قم تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، سربلندي و اقتدار نيروهاي مسلح كشور را در مسير تحقق آرمان هاي بلند امام راحل و فرامين فرماندهي معظم كل قوا و تحت توجهات حضرت ولي عصر (عج)، از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

بهرام سرمست
استاندار قم