۱۸۰ واحد مسکونی قرارگاه خاتم‌الانبیاء به زلزله‌زدگان سی‌سخت تحویل می‌شود

به نقل از تسنیم، مدیرعامل هلدینگ راه و شهرسازی قرارگاه خاتم‌الانبیاء از تحویل ۱۸۰ واحد مسکونی به زلزله‌زدگان سی‌سخت تا قبل از آغاز فصل سرمای سال ۱۴۰۰ خبر داد.

اسدالله حاجی‌‌زمانی در گفتگو با خبرنگاران به تشریح فعالیت‌های صورت گرفته در راستای محرومیت‌زدایی و ارائه خدمات به مردم زلزله‌زده سی‌سخت پرداخت و اظهار داشت: پس از وقوع زلزله، قرارگاه خاتم‌الانبیاء ساخت ۱۸۰ واحد منزل مسکونی خسارت‌دیده در این منطقه را بر عهده گرفت.

وی ابراز کرد: پس‌ازاینکه تخریب این تعداد منزل توسط کارشناسان مربوطه تأیید شد، تخریب و آواربرداری نیز بعد از تنظیم صورت‌جلسه‌ها و قطع انشعابات انجام گرفت.

مدیرعامل هلدینگ راه و شهرسازی قرارگاه خاتم‌الانبیاء خاطرنشان کرد: امسال نیز تا قبل از فصل سرما، این منازل مسکونی تکمیل و برای اسکان در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

حاجی‌زمانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به اینکه در سی‌سخت  مردم زمستان سردی را داشتند، توسط قرارگاه خاتم‌الانبیاء سیستم‌های گرم‌کننده و هیتر برقی بین چادرها توزیع شد.
وی بیان کرد: همچنین حدود ۳۷۰ بسته معیشتی توزیع و با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز ۳۰۰ دستگاه کانکس که هدیه رهبر معظم انقلاب بود بین مردم توزیع شد.

مدیرعامل هلدینگ تخصصی راه و شهرسازی قرارگاه خاتم‌الانبیاء ابراز کرد: در سفر۲۹ اسفندماه ۱۳۹۹ فرمانده کل سپاه و فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء ، ۳۷۰جهیزیه نیز در استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد.

انتهای پیام/