استان قم شرایطی ویژه در سطح بین المللی دارد

به نقل از مهر، استاندار قم با بیان اینکه استان قم شرایطی ویژه در سطح بین المللی دارد، گفت: آمادگی برای مقابله با هرگونه عملیات تخاصمی در شهر از اهمیت ویژه برخوردار است.

بهرام سرمست بعد از ظهر سه شنبه در جلسه تودیع و معارفه فرمانده پیشین و فرمانده جدید پدافند هوایی حضرت معصومه (س) با بیان اینکه استان قم شرایط ویژه در سطح بین المللی دارد، گفت: آمادگی برای مقابله با هرگونه عملیات تخاصمی در این شهر از اهمیت ویژه برخوردار است.

استاندار قم همکاری فرمانده پیشین پدافند حضرت معصومه (س) با شورای تأمین را مورد توجه قرار داد و افزود: امیدواریم با تداوم این همکاری‌ها شاهد تأمین امنیت مردم و شهر قم باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود همراهی ارتش با سیاست‌های استان طی دوره گذشته را مورد توجه قرار داد و گفت: شاهد تعامل بسیار خوب پدافند حضرت معصومه (س) در طرح‌های مقابله با شیوع کرونا در استان قم بودیم.

وی در پایان ضمن قدردانی از خدمات امیر علی اسدی فرمانده پیشین پدافند هوایی حضرت معصومه (س)، برای سرهنگ نعمت محسنی زرین فرمانده جدید پدافند هوایی حضرت معصومه (س) آرزوی توفیق در خدمت به شهر کریمه اهل بیت (س) کرد.

انتهای پیام/