آمادگی بوستان‌های قم برای حضور مردم در روز طبیعت/ شهروندان به درختان آسیب نزنند

به نقل از شهرنیوز، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به ایجاد آمادگی در نیروهای فضای سبز برای حضور شهروندان در روز طبیعت گفت: از شهروندان درخواست داریم به درختان و فضای سبز بوستان‌ها آسیب وارد نکنند.

پیام جوادیان با اشاره به لغو ممنوعیت ورود و تجمع در بوستان‌های شهری همزمان با روز طبیعت اظهار کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته ابتدا اطلاع رسانی در خصوص روز طبیعت صورت گرفته و مقداری هیزم تهیه شده تا در بوستان‌های جنگلی قرار گرفته و به درختان و امکانات آسیبی نرسد.
وی با اشاره به اطلاع رسانی و فراخوان تمام نیروهای فضای سبز افزود: در زمینه پارکینگ‌ها تامین امنیت معابر و مردم و… با مدیریت ورودی بوستان ها نیز اقدامات لازم صورت گرفته است.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم خاطرنشان کرد: اجرای ضدعفونی سرویس بهداشتی‌ها، کمپلکس‌های بازی و نمازخانه‌ها با تامین امکانات لازم و هماهنگی با آتش نشانی نیروی انتظامی و تخلفات شهری برای حضور مستمر در بوستان‌ها و تامین ایمنی و نظم و امنیت مردم از دیگر اقدامات بوده است.
وی گفت: پشتیبانی لازم و تامین خودروهای مورد نیاز خدمات‌رسانی برای روز طبیعت و هماهنگی تانکر آب برای خدمات رسانی به مردم صورت گرفته است.
جوادیان بیان کرد: در تمام قسمت‌های عمومی بوستان‌ها ورود خودرو و موتورسیکلت ممنوع شده و انسداد لازم صورت گرفته است تا مردم رفاه و امنیت لازم را داشته باشند.
انتهای پیام/