ضرورت تسریع در راه اندازی پروژه مترو قم

به نقل از فارس، استاندار قم با تأکید بر استمرار فعالیت ها برای بهبود زیرساخت های خدمت رسانی به مردم، خواستار تسریع در راه اندازی پروژه قطار شهری شد.

بهرام سرمست که در دیدار نوروزی با شهردار و برخی مدیران شهری قم سخن می گفت ضمن استماع گزارش عملکرد شهرداری در سال ۱۳۹۹، لزوم استمرار فعالیت ها برای بهبود زیرساخت های خدمت رسانی به مردم را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: برنامه ریزی مدوّن و بلندمدت در مسیر نیل به اهداف کلان استان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی وجود تعامل و هم افزایی بین بخش‌های مختلف را یکی از مزایای مدیریت استان دانست و افزود: موقعیت ویژه استان قم در کشور و از جمله تلاقی با ۱۷ استان و نیز حضور اتباع خارجی از بیش از ۱۳۰ ملیت مختلف، شرایط خاصی را به وجود آورده است، اما در عین حال تعامل و همکاری همه بخش ها و البته همراهی مردم سبب شده است تا استان در تأمین امنیت و سلامت عمومی با مشکل خاصی مواجه نباشد.

استاندار قم سپس به اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در استان توجه داد و تصریح کرد: در مناسبت های مختلف، اولویت اجرای شیوه نامه های بهداشتی و إعمال برخی محدودیت ها با هدف حفظ سلامتی مردم در نظر گرفته شده است.

سرمست در ادامه برگزاری مراسم نیمه شعبان را در سال های گذشته و  در قم مورد توجه قرار داد و گفت: در ایام شیوع ویروس کرونا، مردم متدین و اقشار مختلف مذهبی در قم به خوبی شرایط اجرای شیوه نامه های بهداشتی را در مناسبت های مختلف رعایت کردند که جای تقدیر دارد.

وی همچنین با بیان حمایت مدیریت استان از اجرای طرح های تفصیلی شهر و توسعه زیرساخت ها در قم، از اقدامات و تلاش های مدیران و کارکنان شهرداری در تمام بخش ها در طول سال ۹۹ تشکر و بر ضرورت تسریع پروژه قطار شهری تأکید کرد.

استاندار قم در پایان با بیان ضرورت خدمت به مردم از سوی مدیران خاطرنشان کرد: همه ما باید عمل به تعهدات کاری را وظیفه خود نسبت به مردم و نظام بدانیم و تا آخرین لحظه دست از تلاش و خدمت بر نداریم.

انتهای پیام/