۵ طرح تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان افتتاح شد

به نقل از فارس، ۵ پروژه تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم با سرمایه گذاری ۴۸ میلیارد تومانی و ۴۰۰ هزار دلاری بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

این ۵ طرح از جمله ۳۹ پروژه زیربنایی، تولیدی و خدماتی سازمان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور بود که امروز با فرمان رئیس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح شد.

این ۳۹ پروژه با سرمایه‌ گذاری ۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومانی به صورت مشترک توسط بخش‌ های خصوصی و دولتی اجرا شده ‌اند که با بهره‌ برداری از آن ها، برای حدود ۵ هزار نفر اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.

همچنین طرح‌ تولید کنسانتره خوراک دام، طیور و آبزیان و انواع مکمل خوراکی به ظرفیت ۳۵ هزار تُن، طرح تولید انواع تلویزیون رنگی و مودم رایانه به ظرفیت ۱۲۰ هزار دستگاه، واحد تولیدی لباس فرم و مجلسی به ظرفیت ۱۶۰ هزار دست، واحد تولیدی انواع کیک و بیسکوئیت به ظرفیت ۶ هزار تُن و واحد تولیدی انواع فرز دستی، ماشین فرز، دریل قابل حمل و دریل پیچ گوشتی با ظرفیت تولید سالانه ۴۷۰ هزار دستگاه از طرح‌ هایی است که امروز در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان استان قم با سرمایه گذاری ۴۸ میلیارد تومانی و ۴۰۰ هزار دلاری بخش خصوصی به بهره برداری رسید و حدود ۱۸۰ فرصت شغلی ایجاد کرد.

انتهای پیام/