وزش باد شدید طی سه روز آینده در قم

به نقل از مهر، کارشناس هواشناسی استان قم با اشاره به وزش باد شدید طی سه روز آینده در این استان افزود: سرعت وزش باد در پنجشنبه تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد.

مرتضی صبوری با اشاره به اینکه هوای امروز قم قسمتی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد شدید و گرد و خاک و در پاره‌ای نقاط همراه با رگبار پراکنده باران است.

وی گفت: آسمان قم در روز پنجشنبه قسمتی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و گرد و خاک خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان قم ابراز کرد: هوای این استان در روز جمعه کمی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد شدید و گرد و خاک محلی، در پاره‌ای نقاط رگبار و رعد و برق خواهد بود.

وی گفت: حداکثر دمای هوای امروز ۳۰ درجه، حداقل دمای هوای پنجشنبه ۱۲ درجه و حداکثر دمای هوا ۲۸ درجه و حداقل دمای هوای جمعه هشت درجه و حداکثر دمای هوا ۲۸ درجه است.

صبوری عنوان کرد: سرعت وزش باد امروز بین ۷۵ تا ۹۰ کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب غربی، سرعت وزش باد پنجشنبه بین ۸۵ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی و جمعه بین ۷۰ تا ۸۵ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی است.

انتهای پیام/