آمادگی کامل سازمان پایانه‌های شهرداری قم در ایام نوروز/افزایش نظارت‌های بهداشتی در پایانه‌ها

به نقل از شهرنیوز، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم گفت: سازمان پایانه‌ها در ایام نوروز و اعیاد شعبانیه بر اساس رسالت خدمت‌رسانی خود به مسافران، به‌صورت کامل در آمادگی قرار دارد.

رضاپوریافر با تبریک ایام نوروز و اعیاد شعبانیه اظهار داشت: سازمان پایانه‌ها در این ایام بر اساس رسالت خدمت‌رسانی خود به مسافران، به‌صورت کامل در آمادگی قرار دارد.
وی با بیان اینکه هرچند تعداد مسافران نسبت به چند سال گذشته با کاهش روبرو شده است، ابراز کرد: حجم مسافران و محدودیت‌ها نسبت به نوروز ۹۹ با مقداری افزایش مواجه شده است ولی سازمان پایانه‌های شهرداری به‌منظور رضایتمندی مسافران با تمام ظرفیت آماده خدمت‌رسانی است.
مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم از اهدای ۲۵۰۰ عدد ماسک رایگان بین مسافرین در پایانه مرکزی خبر داد و تصریح کرد: همه‌روزه به‌صورت مستمر تمام فضاهایی که با مسافرین در ارتباط بوده ضدعفونی و نظافت می‌شود.
وی با اشاره به اهمیت نظارت‌ها در این ایام به‌منظور حفظ سلامت مسافران یادآور شد: نیروهای بازرسی سازمان به‌صورت مستمر نظارت بر فعالیت غرف تنقلاتی و مجتمع خدماتی و رفاهی و رستوران‌ها که زیر نظر سازمان فعالیت نموده به‌منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظارت می‌کنند.
پوریافر عنوان کرد: به‌منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی کلیه سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌ها به‌صورت شبانه‌روزی و مستمر نظافت و ضدعفونی می‌شود.
انتهای پیام/