آزادی ۱۲ نفر از زندانیان قم/ تاکید بر حمایت از خانواده زندانیان

به نقل از مهر، همزمان با لحظه تحویل سال ۱۴۰۰ و با حضور رئیس سازمان زندان‌ها در کنار سفره هفت سین مددجویان زندان مرکزی قم، ۱۲ نفر از مددجویان در اولین ساعات سال جدید به آغوش خانواده بازگشتند.

محمد مهدی حاج محمدی در لحظات تحویل سال نو که میهمان در کنار سفره هفت سین مددجویان زندان قم بود.

وی در جمع مددجویان با تبریک اعیاد شعبانیه و فرارسیدن سال جدید گفت: از خدای مهربان بهترین‌ها را برای شما آرزو می‌کنم.

حاج محمدی افزود: عید از واژه عود و برگشتن می‌آید و عید روزی است که ما به مسیر صحیح برگردیم و همه ما نیاز به این بازگشت داریم.

رئیس سازمان زندان‌ها با اشاره به نام گذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها با پشتیبانی خیرین ۱۲ نفر آزاد شدند که انشالله در سال جدید خیرین و آحاد مردم و مسئولین از مأموریت زندان‌ها در رابطه با زندانیان و خانواده‌های آنها بیشتر پشتیبانی کنند.

عضو شورای عالی قوه قضائیه افزود: دعای لحظه سال تحویل را نه فقط در همین لحظات بلکه باید در تمام طول سال زمزمه کنیم چرا که در این دعا از خدا می‌خواهیم که قلب ما برگرداند و قلب دیگران را نسبت به ما مهربان کند. آنهایی که شاکی خصوصی ما هستند، طلبکار ما هستند و شب ما را که نماد ظلمت است به روز و روشنایی تبدیل سازد و از خدا می‌خواهیم وضعیت ما را تنظیم و تدبیر کند و حال ما را که امروز خوب نیست، تغییر داده و خوب کند.

حاج محمدی ضمن ابراز خرسندی از حضور در بین مددجویان افزود: شما کسانی هستید که اراده برگشت دارید و دنبال این هستید که آن اتفاق خوب در زندگی شما رقم بخورد و همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد و ما وظیفه داریم که شما را در این راه کمک کنیم.

در ادامه حضور رئیس سازمان زندان‌ها ۱۲ نفر از مددجویان زندان مرکزی قم که با پرداخت کمک‌های خیرین قمی مقدمات آزادی آنها فراهم شده بود طی مراسمی حکم آزادی را دریافت و به آغوش خانواده بازگشتند تا در اولین ساعات سال جدید در کنار آنان باشند.
انتهای پیام/