بیمارستان تخصصی مادر قم به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

به نقل از تسنیم، در بازدید استاندار قم از بیمارستان تخصصی مادر ، از افتتاح این بیمارستان در آینده نزدیک خبر داده شد.

استاندار قم در بازدید از مراکز درمانی و بیمارستان مادر قم ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید، با اشاره به مصادف شدن سال ۱۴۰۰ با اعیاد شعبانیه اظهار داشت: در راستای پیگیری‌های انجام‌شده جهت تکمیل زیرساخت‌های درمانی استان، بیمارستان مادر  با همت پرسنل زحمتکش آماده افتتاح فاز نخست در حوزه زنان و زایمان است.

بهرام سرمست با تقدیر از کادر درمان در راستای کنترل بیماری کرونا در سال ۹۹ عنوان کرد: طبق جلسات انجام‌شده با رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، قول افتتاح داروخانه این بیمارستان را در روزهای آینده به همشهریان گرامی می‌دهیم.

استاندار قم کمبود امکانات درمانی در منطقه پردیسان را مورد توجه قرار داد و ابراز کرد: ساخت این بیمارستان به‌عنوان فرصت درمانی جدید می‌تواند پاسخگوی نیاز بیماران در این منطقه باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این بازدید با تأکید بر زحمات شبانه‌روزی کادر درمان در یک سال اخیر اظهار داشت: امیدواریم افتتاح این بیمارستان در سال جدید آثار و برکات خوبی را برای مردم استان به همراه داشته باشد.

محمدرضا قدیر اضافه کرد: هنوز بیماری کرونا تمام نشده است، بنابراین از شهروندان خواهش می‌کنم از تشکیل صف‌های مردمی جهت خرید مایحتاج جدا خودداری کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به ضرورت تأمین دارو و ملزومات بیمارستان در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان تصریح کرد: ما تمام تلاش خود را در این راستا می‌کنیم تا این بیمارستان به‌زودی راه‌اندازی شود.

رئیس بیمارستان تخصصی مادر نیز در بخش دیگری از این بازدید با تأکید بر نصب ۱۲۸ تخت خواب در این بیمارستان یادآور شد: بیمارستان مادر آمادگی لازم را برای افتتاح در نیمه اول فروردین را دارد.

علی ارجمند با اشاره به افتتاح بیمارستان مادر به‌عنوان گامی مؤثر در راستای خدمت به همشهریان عنوان کرد: با مشاهدات دانشکده علوم پزشکی صدور پروانه بهره‌برداری انجام‌شده اما اختصاص سهمیه دارو باقی‌مانده است.

انتهای پیام/