ثبت نام ۹۷ داوطلب نامزدی انتخابات شوراهای شهر در شهرستان قم

به نقل از مهر، فرماندار شهرستان قم گفت: نام نویسی ۹۷ داوطلب شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در شهرستان قم قطعی شده است.

مرتضی حیدری عصر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نام نویسی ۹۷ داوطلب شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در شهرستان قم گفت: ۹۱ درصد ثبت نام کنندگان امروز مرد و ۹ درصد دیگر ثبت نام کنندگان زن هستند.

وی افزود: ۶ نفر از ثبت نام کنندگان دارای مدرک دکتری، ۳۷ نفر لیسانس، ۳۱ نفر فوق لیسانس، ۱۴ نفر حوزوی، ۷ نفر کاردانی و ۲ نفر دیپلم هستند.

فرماندار شهرستان قم با اشاره به اینکه از این تعداد ۷۸ نفر برای شهر قم ثبت نام کرده‌اند گفت: ۵ نفر برای شهر جعفریه، ۶ نفر برای شهر قنوات، ۲ نفر شهر سلفچگان، پنج نفر برای شهر دستجرد و یک نفر هم برای شهر کهک ثبت نام کرده‌اند.

وی با اشاره به شرایط کرونایی از داوطلبان خواست از طریق اپلیکیشن موبایلی که در پورتال وزارت کشور بارگذاری شده فرایند ثبت نام را انجام دهند و پس از دریافت کد رهگیری برای نهایی کردن ثبت نام به فرمانداری مراجعه کنند.

حیدری با بیان اینکه داوطلبان نامزدی در این انتخابات تا ۲۶ اسفند مهلت دارند از داوطلبین درخواست کرد ثبت نام را به روز پایانی موکول نکنند.
انتهای پیام/