تزریق ۲۸۰ دوز واکسن کووید۱۹ به جانبازان و خانواده شهدا

به نقل از مهر، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم با بیان اینکه ۲۸۰ دوز واکسن کووید۱۹ به جانبازان و خانواده شهدا در این مرحله تزریق خواهدشد، گفت: این طرح تا ۲۷ اسفندماه سال جاری ادامه دارد.

حجت الاسلام حسن هنرمند صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه در طرح «واکسیناسیون کووید ۱۹» ۲۸۰ دوز واکسن به جانبازان معزز و خانواده معظم شهدای استان قم تزریق می‌شود، گفت: طرح «واکسیناسیون کووید ۱۹» از روز یکشنبه ۲۴ اسفند ماه در قم آغاز شده و تا روز چهارشنبه ۲۷ اسفند در استان ادامه دارد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه تزریق واکسن کووید ۱۹ در دو پایگاه امام علی النقی (ع) نیروگاه و شهید نجاتی خیابان جمهوری اجرا می‌شود، افزود: ایثارگرانی که واکسن کرونا را دریافت می‌کنند باید تا پایان واکسینه شدن تمام افراد جامعه علیه این بیماری همچنان تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

وی با تاکید بر اینکه در این مرحله جانبازان پر خطر مانند جانبازان شیمیایی، نخاعی، بصیر از دو چشم، قطع دو اندام، ۷۰ درصد و والدین معظم چند شهید واکسن دریافت می‌کنند، ادامه داد: مرحله دوم این طرح برای سایر جامعه ایثارگر در سال ۱۴۰۰ انجام می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم افزود: آن دسته از ایثارگرانی که امکان حضور در مراکز بهداشتی را ندارند، با هماهنگی اداره بهداشت استان تزریق واکسن برای آنها در منزل صورت خواهد گرفت.
انتهای پیام/