پخش ۹ هزار تن آسفالت در سطح پردیسان

به نقل از واحد خبر منطقه هشت شهرداری، سرپرست منطقه هشت شهرداری قم از پخش آسفالت به میزان بیش از ۹هزار تن در سطح این منطقه خبر داد.

محمدرمضانی گفت: با توجه به لزوم بهسازی آسفالت معابر پردیسان و تکمیل پروژه های پیش بینی شده در زمینه حمل و نقل و روان سازی ترافیکی در سال جاری اقدام به تهیه و پخش بیش از ۹۰۰۰ هزار تن انواع آسفالت در سطح منطقه شده است.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم در ادامه ضمن اشاره به برخی از این پروژه‌ها، ابراز داشت: آسفالت معابر فرعی داخل خیابان های بصیرت و ۲۲بهمن، زیرسازی و آسفالت پارکینگ‌های عمومی، اجرای فاز ۲ بلوار امامت و لکه‌گیری بصورت امانی توسط نیروهای خدماتی در بلوارهای غدیر، شهروند و شهید مکیان از جمله این پروژه‌ها می‌باشد.

رمضانی در ادامه میزان مساحت معابر آسفالت شده در سال جاری را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: در سال ۹۹ بیش از ۱۰۰ هزار متر مربع از معابر در سطح منطقه بهسازی و آسفالت شده است.

وی هزینه اجرای پروژه های آسفالت در سال جاری را بیش از ۴۵ میلیارد ریال عنوان و خاطرنشان کرد: در سال آینده نیز پروژه‌های آسفالت و بهسازی معابر مختلف بر اساس اولویت بندی در دستور کار قرار دارد.
انتهای پیام/