تقدیر استاندار قم از مدیریت شهری در فعال نگه‌داشتن پروژه‌های عمرانی

به نقل از شهرنیوز، استاندار قم از تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری در فعال بودن پروژه‌های عمرانی با وجود مشکلات اقتصادی تقدیر کرد.

بهرام سرمست در جلسه شورای سازمان توسعه و عمران شهرداری قم حصول هم‌افزایی در انجام امور را حاصل یکپارچه بودن و متحدشدن شهروندان دانست.

استاندار قم با قدردانی از زحمات مدیریت شهری و تقدیر از فعال‌بودن پروژه‌های عمرانی در شهر و استان ابراز کرد: خوشبختانه شهر و استان قم در زمینه فعال بودن پروژه‌های عمرانی در مقایسه با دیگر استان‌ها از پیشرفت بسیار خوبی برخوردار است.

سرمست همچنین یکپارچه بودن شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری را از نقاط قوت در شهر قم دانست و خاطرنشان کرد: در صورت قصور در انجام پروژه‌ها در استان، کلیه مدیران و مسئولان استان باید جوابگو باشند چراکه مهم‌ترین مسئله تداوم پروژه‌ها و رسیدن به نتیجه مطلوب در راستای خدمت‌رسانی به مردم است.

وی با اشاره به اینکه تداوم انسجام مسئولان و مردم و هماهنگی میان آنان از نیازمندی‌های امروز است، تصریح کرد: آرامش برای استان لازم است و تنش به صلاح نیست، چراکه در صورت هرگونه تنش و عدم هم‌افزایی، این مردم هستند که آسیب می‌بینند.

استاندار قم عنوان کرد: امیدواریم با تلاش مدیریت دستگاه‌های مختلف در استان و پیگیری‌های مراجع مربوطه، پروژه‌های مهم و حیاتی که سبب ارتقاء و پیشرفت شهر می‌شوند باپشتکار به اتمام برسند.
انتهای پیام/