ضرورت توسعه محورهای مواصلاتی و اصلاح نقاط حادثه خیز استان قم

به نقل از مهر، استاندار قم با بیان اینکه باید توسعه محورهای مواصلاتی مورد توجه قرار گیرد، گفت: امیدواریم با تامین اعتبار، راه دسترسی طرحهای گردشگری جهت توسعه فعالیت های اقتصادی در استان نیز میسر شود.

بهرام سرمست عصر پنجشنبه در دیدار با رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور با بیان اینکه مسئولان باید از دوره مدیریتی خود برای خدمت به مردم استفاده کنند، گفت: ایمن سازی محورهای جاده‌ای استان برای افزایش رضایتمندی مردم امری طبیعی و ضروری است.

استاندار قم با اشاره به اینکه مدیران تا آخرین لحظه داشتن مسئولیت باید با انگیزه خدمت و نیت خالص در مسیر توسعه استان گام بردارند، افزود: عملکرد مسئولان، باید در ترازوی سنجش مردم قرار داد و نظرات مردم می‌تواند بهترین عملکرد برای مدیران باشد.

وی توسعه مسیرهای مواصلاتی استان قم به صورت ویژه را مورد توجه قرار داد و ادامه داد: اصلاح روکش مسیر قم- جعفریه از مطالبات مردم قم است و اجرای این طرح نیازمند توجه و بذل عنایت مسئولان ملی است.

سرمست افزود: طرح مطالعاتی احصاء نقاط حادثه خیز استان باید اصلاح و در اسرع وقت با اولویت بندی اصلاح شود.

وی فازبندی اجرای طرح‌های حوزه‌ی راهداری را خواستار شد و گفت: پروژه‌های در شرف تکمیل استان باید در دستور کار قرار گرفته و اعتبارات آنها هرچه سریع‌تر تأمین شود.

استاندار قم در پایان بحث تأمین راه دسترسی طرح‌های گردشگری قم در راستای توسعه فعالیت‌های اقتصادی را مورد توجه قرار داد و افزود: امیدواریم با تأمین اعتبارات از سوی دستگاه‌های ملی، بتوانیم طرح ایمن سازی این مسیرها را محقق کنیم.

انتهای پیام/