انقلابی‌های بریده از انقلاب برای کشور مشکل درست کرده‌اند

به نقل از مهر، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عده‌ای با زد و بندهای برجامی، تفکر غلط و فشار بر گلوی نیروی دفاعی کشور نشان دادند که همین انقلابی‌های بریده از انقلاب، برای کشور مشکل درست کرده‌اند.

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور شنبه شب در هفتمین شب از جشن‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در مسجد چهارمردان قم با تبریک دهه فجر و میلاد حضرت زهرا (س)، برگزاری این مراسم را مصداق عمل به آیات قرآن و یادآوری ایام الله دانست و گفت: امروز دشمن با تمام ابزار خود در فضای مجازی و سایبری و سایر عرصه‌ها به دنبال آسیب زدن به انقلاب و فرهنگ دینی مردم با ایجاد شبهه و ابهامات متعدد است؛ دشمن سعی در غبارآلود کردن فضا دارد به طوری که در مثل فتنه هشتاد و هشت، غبار جلوی چشم عده‌ای را گرفت اما با روشنگری مقام معظم رهبری همان افراد در حماسه ۹ دی حضور پیدا کردند.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفتار نظامیان در مناطق سیل زده کشور و فداکاری و ایثار آنها برای مردم، گفت: تلاش مسئولان دوره طاغوت در راستای حفظ موقعیت خودشان بود در حالی که رفتار مسئولین بعد از انقلاب از روی عشق به اسلام و خدا گرایی است.

وی با بیان اینکه هر جا روحیه انقلابی و ولایتمداری حاکم شد به پیروزی رسیدیم، به برکات انقلاب و تفکر انقلابی اشاره کرد و افزود: برای نجات کشور، روحیه جهادی لازم است لذا هر جا تفکر انقلاب را بیرون راندند، میکروب فساد رشد کرد و هدف از این فسادها، نابودی کشور است.

حجت الاسلام ذوالنور با اشاره به سلامت اصل انقلاب و فسادآور نبودن آن، تاکید کرد: فساد، نتیجه دور شدن از انقلاب و نفوذ در انقلاب است و به هیچ وجه فساد، اراده نظام اسلامی نیست در حالی که اراده رژیم پهلوی بر فساد بود؛ به علت توطئه دشمن، احساس مردم به فراگیری و گستردگی فساد به مراتب بیشتر از فساد واقعی است و تمام تلاش دشمن برای ضربه به نظام و از بین بردن سرمایه اجتماعی اعتماد مردم به نظام، برنامه‌ریزی شده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به افرادی که در فتنه هشتاد و هشت با تحریف تاریخ اسلام و پیامبر (ص)، آدرس غلطِ گذر از انقلاب و مقام معظم رهبری می‌دادند، گفت: عده‌ای با زد و بندهای برجامی، تفکر غلط و فشار بر گلوی نیروی دفاعی کشور نشان دادند که همین انقلابی‌های بریده از انقلاب، برای کشور مشکل درست کرده‌اند؛ نه آنان که انقلابی و پای کار انقلاب بوده و هستند.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکل غیر قابل حل نداریم، نمایندگان مجلس را در حال پیگیری امور و انجام وظیفه دانست و گفت: رأی دادن یا ندادن به طرح شفافیت مجلس نباید موجب نا امید شدن مردم شود و باید مراقب باشیم که در مطالبه امور در بازی دشمن مشارکت نکنیم؛ روحیه انقلابی جایی است که به انقلاب نفع برساند و گاهی سادگی و احساساتی عمل کردن، موجب ضرر به ملت است.

انتهای پیام/