۱۶ فیلم جشنواره فجر در قم اکران می شود

به نقل از مهر، همزمان با تهران و چند استان دیگر ۱۶ فیلم جشنواره فجر در سینما وتوس قم از تاریخ ۱۵ تا ۲۲ بهمن اکران می شود.

سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر همزمان با تهران و تعدادی از استان‌های کشور که در مناطق آبی و زرد کرونایی قرار دارند، در قم برگزار می‌شود.

برخلاف سال گذشته که دو سینمای قم میزبان مهم‌ترین رویداد سینمایی کشور بود، امسال فقط سینما ونوس پذیرای علاقه‌مندان به جشنواره فیلم فجر خواهد بود و با توجه به رویکرد سازمان سینمایی مبنی بر تحقق عدالت فرهنگی، هر ۱۶ فیلم جشنواره از ۱۵ تا ۲۲ بهمن به روی پرده می‌رود.

هر فیلم در یک روز دوبار نمایش خواهد داشت و سینما ونوس در روزهای برگزاری جشنواره در چهار سانس ۱۱، ۱۳:۳۰، ۱۶ و ۱۸:۳۰ پذیرای علاقه‌مندان به جشنواره خواهد بود.

«ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار، «بی همه چیز» به کارگردانی محسن قرایی، «تک تیرانداز» به کارگردانی «علی غفاری»، «تی تی» به کارگردانی «آیدا پناهنده»، «خط فرضی» به کارگردانی فرنوش صمدی، «رُمانتیسم عماد و طوبا» به کارگردانی کاوه صباغ‌زاده، «روزی روزگاری، آبادان» به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ، «روشن» به کارگردانی سیدروح‌اله حجازی، «زالاوا» به کارگردانی ارسلان امیری، «ستاره بازی» به کارگردانی هاتف علیمردانی، «شیشلیک» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، «گیج‌گاه» به کارگردانی عادل تبریزی، «مامان» به کارگردانی آرش انیسی، «مصلحت» به کارگردانی حسین دارابی، «منصور» به کارگردانی سیاوش سرمدی و «یدو» به کارگردانی مهدی جعفری شانزده فیلم حاضر امسال جشنواره فیلم فجر هستند که در قم به روی پرده می‌روند.

در این دوره بلیت فروشی از طریق سه سامانه ایران تیک، سینما تیکت و گیشه هفت انجام خواهد شد و قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان تعیین شده است. در این دوره، فروش سری بلیت‌ها وجود ندارد و هر نفر با یک شماره همراه، امکان تهیه چهار بلیت برای هر فیلم را دارد.

همچنین با توجه به شرایط کرونا و فاصله‌گذاری‌های اجتماعی، حداکثر ۳۰ درصد به ظرفیت میزبانی سالن‌های سینماهای مردمی از جمله سینما ونوس فم اختصاص داده شده است.

بلیت‌فروشی اکران مردمی تا روز پایانی جشنواره ادامه دارد و علاقه‌مندان تا لحظه نمایش فیلم، می‌توانند بلیت‌های موردنظر خود را خریداری کنند.

همچنین بر اساس شیوه‌نامه بلیت‌فروشی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، پس از خرید بلیت از طریق سامانه‌های تعیین شده، کدی برای خریداران ارسال می‌شود و افراد با ارائه آن به سینما، می‌توانند بلیت خود را تهیه کنند.

امسال امکان فروش بلیت حضوری به مخاطبان سینما وجود ندارد و بلیتی در گیشه‌ها فروخته نخواهد شد.

انتهای پیام/