تسهیل در عبور و مرور و افزایش ایمنی تردد شهری مهمترین وظیفه سازمان ترافیک

به نقل از واحد خبر سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم، تسهیل در عبور و مرور شهری و اجرای سیاستهای کلی حمل و نقل شهرداری قم با هدف افزایش ایمنی در تردد شهری مهمترین وظیفه سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری است.

قاسم طالبی در برنامه مردم و مسئولان که از رادیو قم پخش می شد تسهیل در عبور و مرور با هدف افزایش ایمنی تردد شهری و اجرای سیاستهای کلی معاونت حمل و نقل شهرداری قم را از مهمترین وظایف این سازمان بیان کرد.

وی نصب تابلوهای راهنمای مسیر، نصب تابلو و علائم انتظامی، خط کشی سطح معابر، خط کشی های محل عبور عابرین پیاده، نظارت بر عملکرد مراکز معاینه فنی خودرو، نصب پل های عابر پیاده، نظارت بر عملکرد پارکینگ های عمومی سطح شهر، بررسی چراغهای قرمز تقاطع ها، نظارت بر دوچرخه های اشتراکی در سطح شهر را مهمترین اقدامات سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم خواند.

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم دراین برنامه زنده رادیویی، پاسخگوی درخواست ها و مشکلات شهروندان بود و ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص فعالیتها و نحوه نظارت بر عملکرد مراکز معاینه فنی خودرو به سوالات پیامکی و گزارشی شهروندان پاسخ داد.

انتهای پیام/