اتاق عقد حرم بانوی کرامت میزبان مراسم ازدواج زوج های جوان

به نقل از فارس، اتاق عقد حرم حضرت معصومه(س) با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در ایام ولادت حضرت زهرا(س) میزبان زوج های جوانی است که این مناسبت فرخنده را برای آغاز زندگی مشترک خود انتخاب کرده اند.

به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س)، اتاق عقد حرم بانوی کرامت به مدت دو روز میزبان ویژه زوج‌های جوان برای پیوند عقد ازدواج است.

بر اساس این گزارش این میزبانی از روز سه‌شنبه ۱۴ بهمن‌ماه لغایت چهارشنبه ۱۵ بهمن‌ماه یعنی یک روز قبل از میلاد و روز میلاد حضرت زهرا(س) است.

اتاق عقد حرم بانوی کرامت با توجه به بروز بیماری کرونا به‌صورت محدود در روزهای دیگر فعالیت می‌کند و در ایام خاص و مناسبت‌های ویژه نیز از ۸ صبح تا غروب آفتاب میزبان زوج‌های جوان است.

اتاق عقد با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی فعالیت خود را دنبال می‌کند و ظرفیت اتاق‌ عقد ۱۰ نفر بوده و به هنگام ثبت‌نام زوج‌های جوان، فقط به ۱۰ نفر از میهمانان کارت ورود داده خواهد شد و استفاده از ماسک الزامی بوده و پذیرایی نیز به هنگام عقد ممنوع است.

همچنین رعایت فاصله اجتماعی توسط میهمانان ضروری بوده و چیدمان صندلی‌ها نیز بر اساس شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام شده است و ضدعفونی فضای اتاق و صندلی‌ها نیز بعد از اجرای هر مراسمی به‌صورت مستمر انجام می‌شود.

انتهای پیام/