پیام شهردار قم به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر

شهردار قم با صدور پیامی فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی را گرامی داشت.

دکتر سید مرتضی سقائیان‌‎نژاد در پیامی فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر را گرامی داشت.

متن پیام شهردار قم به این شرح است:

به نام خدا

پیروزی انقلاب اسلامی ایران طلوع خورشید خودباوری بود که فروغ نورش موجب دلگرمی و اعتماد به نفس دیگر ملت‌های ستمدیده شد و این اعجاز بزرگ قرن خودنمایی نمود تا دهه فجر تجلی اراده حق تعالی برای تفسیرعملی پیروزی مستضعفین بر مستکبرین باشد.

چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در حالی به نظاره نشسته‌ایم که برخلاف خواب‌های آشفته دشمنان برای نابودی و انزوای آن، شاهد گذار پرصلابت و پیروزمندانه‌اش از چالش‌ها هستیم که داغ شکست‌های پیاپی را بر پیشانی بدخواهان به نقش کشید و هیچ یک از حربه‌هایشان نظیر جنگ نظامی، تحریم، جنگ رسانه‌ای، اقتصادی، روانی، ترور و … مانع پیشرفت و اعتلای این نظام نشد تا چهره‌ای واقعی از ایران قدرتمند در اذهان عمومی جهانیان بسازد، همچنان که اراده حق تعالی جایگاهی بس مستحکم است.

جای دارد در این جشن پیروزی یادی از امام راحل و شهدا داشته باشم که نظام اسلامی واین هدیه زیبا را به امانت سپردند و خود آسمانی شدند. ماندگاری نام و راهشان به بندگی ناب حق تعالی و اخلاص در عمل است و خداوند را شاکریم که تداوم این راه با هدایت‌های رهبری حکیم و فرزانه است و مردمی فهیم داریم که با صبر، شکیبایی و استقامت بر سر عهد و پیمان خود پای کار نظام و انقلاب مانده‌اند.

این انقلاب دستاوردهاى فراوان و بى سابقه‌اى را در حوزه‌هاى گوناگون برای ایران و ایرانیان به ارمغان آورد. حفظ این دستاوردهاى در وهله نخست متوقف بر شناخت و معرفت و در قدم بعدی آسیب‌شناسى و اتخاذ راهکارهاى مناسب و مؤثر جهت حفاظت و بسط آنها است، همچنان که بازنگری گذشته و ترسیم افق پیش رو به نحوی احسن و شایسته در بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله العالی تبیین و ترسیم شده است و مسیری است روشن رو به دستیابی به اهداف تحقق آرمان بزرگ تمدن نوین اسلامی.

اینجانب ضمن تبریک ایام دهه فجر از خداوند متعال سلامتی، تندرستی، طول عمر و بقاء افتخار خدمت برای شیفتگان این نظام مقدس و علی‌الخصوص مردم بصیر شهر مقدس قم را از خداوند منان مسألت دارم.

سید مرتضی سقائیان نژاد

شهردار قم