برنامه‌های دهه فجر با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در سطح پایگاه‌ها و مساجد قم برگزار می‌شود

به نقل از تسنیم، مدیر روابط عمومی سپاه استان قم گفت: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته برنامه‌هایی توسط بسیج با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در سطح پایگاه‌ها و مساجد به‌صورت محدود برگزار می‌شود.

نشست کارگروه ارتباطات و اطلاع‌رسانی استانی چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  ظهر امروز  با حضور نصرت‌الله لطفی قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، حجت‌الاسلام لطفی نیاسر مدیرکل صداوسیمای مرکز قم  و برخی از فعالان فرهنگی استان در سالن شهدای رسانه صداوسیمای مرکز قم برگزار شد.

حجت‌الاسلام لطفی نیاسر مدیرکل صداوسیمای قم در این جلسه از سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع) در خصوص ساخت مستندهایی در طرح شهید سلیمانی؛ رزمایش کمک مؤمنانه و بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد.

وی همچنین بر ادامه ساخت مستندهای کوتاه درجهت نشان دادن اقدامات و فعالیت‌های بسیج در تمامی زمینه‌ها و عرصه‌ها تأکید کرد.

سید حسن حسینی نوده مدیر روابط‌عمومی سپاه استان قم نیز در این نشست بابیان اینکه بسیج یک‌نهاد مردمی است، اظهار داشت: بسیج همیشه فداکار بوده و خدمت مؤمنانه نیز داشته است.

وی  از اقدامات و تلاش‌های بسیج و بسیجیان استان و همچنین همکاری خوب مردم شریف قم در طرح شهید سلیمانی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مقابله با ویروس منحوس کرونا تقدیر کرد.

مدیر روابط‌عمومی سپاه استان قم بیان کرد: در اواخر بهمن ۹۸  باوجودآنکه در بعضی از استان‌های کشور بیماری کرونا شیوع پیداکرده بود و کسی جرات اظهارنظر و اعلام کردن آن را به‌صورت رسمی نداشت،قم اولین شهر و استانی بود که بیماری کرونا را شناسایی و اعلام کرد.

سرپرست خبرگزاری بسیج استان قم عنوان کرد: متأسفانه برخی ناآگاهانه موضوع قم هراسی را درسطح کشور مطرح کردند که نمونه اخیر آن را نیز باوجود رعایت خوب دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی مردم قم در گزارش خلاف واقع اظهارات یکی از مسئولین شاهد بودیم که امیدواریم دیگر شاهد این‌گونه مسائل نباشیم.

حسینی نوده با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی در قم در راستای مقابله با ویروس کرونا تصریح کرد: شهر قم وضعیت خوبی دارد و از وضعیت نارنجی به زرد و در حال حاضر آبی رسیده است.

وی با اشاره به اهمیت دهه فجر و لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان گفت: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته برنامه‌هایی توسط بسیج با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در سطح پایگاه‌ها و مساجد به‌صورت محدود برگزار می‌شود.

 سبک زندگی ایرانی اسلامی برای جوانان و خانواده‌ها تبیین شود

مدیر روابط‌عمومی سپاه استان قم ادامه داد: در ایام‌الله دهه فجر باید موضوعات بیانیه گام دوم انقلاب که مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز هست و مباحثی نظیر تمدن نوین اسلامی ؛ سبک زندگی ایرانی اسلامی را برای جوانان و خانواده‌ها تبیین و تشریح کرد.

سرپرست خبرگزاری بسیج استان قم گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا  اهمیت بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر دوچندان می‌شود و با توجه به نقشه‌ای که دشمنان نظام درجهت تخریب چهره شهر مقدس قم داشته و دارند باید نقش شهر قم در انقلاب اسلامی در فضاهای مجازی موردتوجه باشد.

حسینی نوده با اشاره به ارزش و جایگاه شهر مقدس قم خاطرنشان کرد: قم خاستگاه انقلاب اسلامی و مرکز حوزه علمیه است،  مقام معظم رهبری در خصوص ۲۲ بهمن فرمودند این روز در حکم عید غدیراست چراکه در آن روز ملت مسلمان طعم نعمت ولایت را چشیدند.

انتهای پیام/