اتوبوس فرهنگی سازمان ترافیک به سطح شهر می‌آید

به نقل از واحد خبر سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم، اتوبوس فرهنگی سازمان ترافیک در قالب طرح مشارکتی با پلیس راهور قم به سطح شهر می‌آید.

قاسم طالبی با اعلام از سرگیری فعالیت‌های اتوبوس فرهنگی، فعالیت آن را در قالب برنامه‌های مشارکتی با پلیس راهور استان قم عنوان کرد.

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم گفت: طرح‌های فرهنگ شهروندی سازمان با شیوع کرونا کاهش یافته و به دلیل محدودیت‌ها و دستورالعمل های ستاد کرونا بخش قابل توجهی از آن به حالت تعلیق درآمده است.

طالبی افزود: با تغییر وضعیت شهر قم به رنگ آبی و با رعایت دستورالعمل‌های پیشین در مقابله با ویروس کرونا، در طرحی مشترک با پلیس راهور، اتوبوس فرهنگی این سازمان به سطح شهر خواهد آمد و در راستای گسترش فرهنگ موتور سواری، آشنایی با قوانین و مقررات و لزوم استفاده از وسایل ایمنی توسط راکبین موتور سیکلت، فعالیت می‌کند.

وی همچنین از برنامه ریزی برای اجرای طرح‌های بیشتری در حوزه فرهنگی خبر داد و ابراز امیدواری کرد با رعایت شیوه نامه‌های شهروندی و فاصله گذاری اجتماعی، در آینده نزدیک شاهد ریشه کنی یا کاهش بیشتر شیوع و ابتلا شهروندان به ویروس کرونا و افزایش برنامه‌ها و طرح‌های فرهنگی و آموزشی با موضوع فرهنگ ترافیک و فرهنگ شهروندی باشیم.

انتهای پیام/