مشکل پارک خودروها مقابل درمانگاه بقیه الله (عج) چاره‌اندیشی شد

به نقل از واحد روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری، طی قراردادی بین سازمان حمل و نقل و ترافیک و درمانگاه حضرت بقیه الله (عج)، مکانی در نزدیکی درمانگاه حضرت بقیه الله (عج) برای پارک خودرو مراجعین پیش بینی شد.

طی قراردادی بین سازمان حمل و نقل و ترافیک و درمانگاه حضرت بقیه الله (عج)، مکانی در نزدیکی درمانگاه حضرت بقیه الله (عج) جهت پارک خودرو مراجعین پیش بینی شد.

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با اعلام خبر راه اندازی پارکینگ خودرو در نزدیکی درمانگاه حضرت بقیه الله (عج) بیان داشت: پس از شکل‌گیری این مرکز درمانی و مراجعه شهروندان، مزاحمت‌هایی برای ساکنین این محله بوجود آمده بود که نبود فضای مناسب و کافی برای احداث پارکینگ نیز در این خصوص احساس می شد.

قاسم طالبی افزود: طی قراردادی که بین سازمان ترافیک و درمانگاه حضرت بقیه الله (عج)، مکانی به صورت موقت در اختیار این درمانگاه با هدف ساماندهی پارک خودروهای مراجعه کننده به درمانگاه قرار گرفت.

وی ادامه داد: با رشد روز افزون شهرها و ایجاد گسترش مراکز خدماتی، آموزشی و درمانی و عدم توازن منطقی در شکل‌گیری زیرساخت‌های لازم، مشکلات بخصوص در حوزه فضاهای ترافیکی و پارکینگ وجود دارد که در شهر مقدس قم با اجرای برنامه‌ها و طرح‌های موقت سعی در مرتفع کردن آنها داریم.

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم در پایان از شهروندان خواست تا با پارک در فضاهای تعبیه شده در اطراف مراکز تجمعی و پرتردد شهری، موجب افزایش آسایش ساکنین این محله‌ها شده و از مروجین فرهنگ ترافیک باشند.

انتهای پیام/