کشف ۱۶ میلیارد ریال کالای قاچاق در یک کارگاه متروکه

به نقل از خبرگزاری مهر، مدیرکل تعزیرات حکومتی قم با اشاره به کشف و ضبط محموله قاچاق دپو شده از یک کارگاه متروکه در قم گفت:تعداد ۲۷۵۵ دستگاه فرستنده امواج و ۱۱۷۲ دستگاه دی وی دی در یک کارگاه متروکه در قم کشف شد.

مهدی ریاضی عصر چهارشنبه در گفت‌وگو با جمع خبرنگاران با اشاره به کشف و ضبط محموله قاچاق دپو شده از یک کارگاه متروکه در قم گفت: مأمورین و عوامل ناجا در پی کسب گزارش مردمی مبنی بر دپوی مقادیری کالای قاچاق در کارگاهی واقع در حومه شهر قم، به این کارگاه گسیل شدند.

وی افزود: در پی بازرسی مأموران ناجا از کارگاه مذکور، تعداد ۲۷۵۵ دستگاه فرستنده امواج و ۱۱۷۲ دستگاه DVD PLAYER به ارزش ۱۶,۸۶۰,۶۱۳,۳۴۲ ریال کشف، توقیف و مراتب جهت رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم ارسال شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم با اشاره به تشکیل پرونده در شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی قم بیان کرد: بر اساس بررسی‌های صورت‌گرفته و احضار متهم، و استماع اظهارات و اخذ آخرین دفاعیات متهم، اتهام قاچاق به دلیل عجز متهم از ارائه مدارک مثبت محرز و مسلم شد.

وی با اشاره به ضبط اقلام مکشوفه قاچاق به نفع دولت افزود: متهم این پرونده به پرداخت مبلغ ۱۶,۸۷۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد و بر اساس قانون کلیه کالاهای مکشوفه قاچاق توسط مرجع کاشف، تحویل اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان شد.
انتهای پیام/