سهم کامل شهرداری ها از جرایم رانندگی در سال ۱۴۰۰ پرداخت می شود

به نقل از فارس، رئیس شورای اسلامی شهر قم از نهایی شدن پرداخت سهم کامل و قانونی شهرداری ها از جرایم رانندگی در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ در مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.

عبدالله جلالی امروز و در یکصد و هفتاد و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر مقدس قم با تسلیت ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: امروز بیست و دوم دی ماه، سالروز تشکیل شورای انقلاب به فرمان امام راحل عظیم الشأن است که این روز را نیز گرامی می داریم.

وی با اشاره به بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در نوزدهم دی ماه سال جاری اظهار کرد: نوزدهم دی ماه و حماسه قیام مردم قم، منشأ انقلاب اسلامی است که بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب باید این روز را هم در ظاهر و هم در محتوا و مضمون پاسداری کرد و زنده نگاه داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با تقدیر و تشکر از مقام معظم رهبری در جهت پاسداشت و گرامیداشت این روز بزرگ یادآور شد: همه ما باید شُکرگزار همه نعمت های الهی بویژه نعمت رهبری باشیم که در بزنگاه ها و شرایط خاص سبب عزت بخشی و آبرومندی ایران اسلامی شده اند.

جلالی با اشاره به موضوع آلودگی هوا در کلانشهرها تصریح کرد: امید است همه مسوؤلان به تکلیف خود در این موضوع مهم پایبند باشند و آن را به انجام برسانند.

وی افزود: البته مردم هم باید در این زمینه، مراعات های لازم را داشته باشند و بویژه با کاهش مصرف سوخت، نقش خود را در این امر ایفا کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر قم درباره تذکر یکی از اعضای شورای اسلامی شهر قم درباره ضرورت پرداخت سهم شهرداری ها از جرایم راهنمایی و رانندگی، به اظهار نظر احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اشاره و بیان کرد: این نماینده و عضو هیئت رئیسه مجلس در شورای برنامه ریزی و توسعه استان گزارش داد که پرداخت این سهم در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ نهایی شده و ان شاء الله با تصویب نهایی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، سهم قانونی برخی از دستگاه ها و از جمله شهرداری از جرایم راهنمایی و رانندگی در سال ۱۴۰۰ عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/