ضرورت تکیه بر توانمندی‌های داخلی برای رفع مشکلات کشور

مجمع نمایندگان مردم قم در مجلس با صدور پیام تشکری از سخنان رهبر انقلاب در ۱۹دی گفت: مسؤلان با نگاه به توانمندی‌های داخلی و تکیه بر نیروی جوان انقلابی برای رفع مشکلات کشور گام بردارند.

نمایندگان مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی پس از سخنان حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت ایام الله ۱۹ دی، پیام تشکری صادر کردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

لایحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصبر

۱۹ دی که یادآور جانفشانی مردم مؤمن و ولایت مدار قم است همواره به‌عنوان برگ زرینی در تاریخ شجاعت و مظلومیت ملت ایران ثبت شده و به فرموده رهبر عزیزمان ” اولین ضربه تبر ابراهیمی بر بت بزرگ آمریکا بود”.

ما خادمین شهر کریمه اهل بیت، همراه و همدوش ملت بزرگ و ولایتمدار ایران اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه ۱۹ دی در سال ۱۳۵۶، از بیانات حکیمانه و عزتمندانه رهبر عظیم‌الشأن در گفتگوی تلویزیونی با مردم قم تشکر و بر ضرورت پیروی از آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی، رهبری معظم انقلاب و شهدای عزیز تاکید و حمایت قاطع و عزم راسخ خود را بر اجرایی نمودن فرمایشات ایشان در ۱۹ دی ۱۳۹۹ توسط همه مسئولان کشور ابراز و اعلام می‌کنیم که ما نمایندگان مردم شریف استان قم در مجلس شورای اسلامی تمام تلاش خود را برای تحقق رهنمودهای ایشان به‌کار خواهیم بست.

همچنین از سایر مسئولان نیز انتظار داریم با نصب العین قراردادن فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب و با تکیه بر نیروهای جوان انقلابی و نگاه به توانمندی‌های داخلی در مسیر تعالی و رفع مشکلات کشور گام بردارند.

مجمع نمایندگان استان قم

احمد امیرآبادی فراهانی

مجتبی ذوالنوری

علیرضا زاکانی