امدادرسانی هلال احمر قم به ۱۳ حادثه دیده تصادفات جاده‌ای

به نقل از فارس، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم از امدادرسانی نیروهای امداد و نجات هلال احمر قم به ۱۳ حادثه دیده تصادفات جاده ای در دو روز گذشته خبر داد.

هادی سلیمی اظهار کرد: با اعلام دو حادثه به مرکز EOC جمعیت هلال احمر استان قم مبنی بر برخورد سمند تاکسی با کامیون در ساعت یک و ۶ دقیقه و همچنین برخورد سمند با خودروی نیسان در ساعت ۳ و ۲ دقیقه بامداد تیم عملیاتی امداد و نجات هلال احمر استان از پایگاه معصومیه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: امدادگران و نجاتگران هلال احمر استان قم پس از رسیدن به محل حادثه و ارزیابی اولیه صحنه، امدادرسانی و رهاسازی مصدومین را آغاز کردند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: در برخورد سمند تاکسی با کامیون که در کیلومتر ۴۸ جاده قدیم قم -تهران به وقوع پیوست به ۲ حادثه دیده و در حادثه برخورد خودرو سمند با خودرو نیسان در کیلومتر ۲۵ اتوبان تهران – قم به ۵ حادثه دیده امدادرسانی کردند.

وی در ادامه از دو حادثه دیگر در روز گذشته خبر داد و گفت: در ساعت ۱۷ و ۴۶ دقیقه حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی پژو در کیلومتر ۶۴  اتوبان تهران – قم و همچنین برخورد تریلی با کامیونت ایسوزو در کیلومتر ۳۲ جاده قدیم قم – تهران در ساعت ۲۳ و ۵۰ دقیقه به مرکز EOC هلال‌احمر استان گزارش شد که بلافاصله امدادگران و نجاتگران دو پایگاه ایرانی و معصومیه به محل حادثه اعزام شدند.

سلیمی افزود: امدادگران و نجاتگران در این دو حادثه پس از عملیات رهاسازی به ۶ نفر از حادثه دیدگان امدادرسانی کردند.

انتهای پیام/