وضعیت کنترل کرونا در قم مطلوب است/سهل‌انگاری موج بعدی را به همراه دارد

به نقل از تسنیم، استاندار قم بیان اینکه اگرچه امروز به وضعیت مطلوبی رسیدیم اما عزیزان زیادی را از دست دادیم گفت: وضعیت استان تحت کنترل است اما این ویروس غیرقابل پیش‌بینی و شکننده است.

بهرام سرمست صبح امروز در مراسم رونمایی از ۱۶۰۰ کپسول و مانومتر اهدایی مجمع خیرین سلامت استان قم به جمعیت هلال احمر قم با اشاره به تجربه مدیریت بحران کرونا اظهار داشت: در کنار همه عواملی که به ما کمک کرد تاکیدات و منویات رهبر معظم انقلاب در راس قرار داشت که همواره مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا برای همه لازم الاجرا اعلام کردند.

استاندار قم با تاکید بر اینکه در خط مقابله با کرونا کادر درمان سنگ تمام گذاشتند افزود: حمایت بزرگان و مراجع عظام تقلید کمک کرد تا در کنار همه تلاش‌ها با همراهی مردم بتوانیم تا حدی شرایط را مدیریت کنیم.

وی با بیان اینکه اگرچه امروز به وضعیت مطلوبی رسیدیم اما عزیزان زیادی را از دست دادیم تصریح کرد: وضعیت استان تحت کنترل است اما این ویروس غیرقابل پیش‌بینی و شکننده است، تجربه موج‌های گذشته نشان داده هر زمان سهل انگاری کردیم موج بعدی را به همراه داشته از همین رو انتظار می‌رود در رعایت پروتکل‌های بهداشتی یاری‌گر کادر درمان باشیم.

سرمست با اشاره به اقدامات قابل تقدیر خیران خاطرنشان کرد: مردم قم با افتخار در سراسر کشور پیشتاز اقدامات خیرانه بوده است، اغلب اقدامات خیران قم  برای کل کشور الگو شد و این موضوع بسیار ارزشمند است.

استاندار قم تاکید کرد: قم همیشه در تحولات مهم کشور ستاره درخشان بوده است.

انتهای پیام/