توقیف تریلی حامل ۳۵۷ کیلوگرم مرفین در قم

به نقل از فارس، فرمانده انتظامی استان از کشف ۳۵۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع مرفین در نتیجه بازرسی از یک دستگاه تریلی در این استان خبر داد.

سید محمود میرفیضی اظهار کرد: در پیگیری اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم، یک قاچاقچی مواد افیونی شناسایی و مشخص شد نامبرده قصد دارد، محموله مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه تریلی از مرزهای جنوب شرقی کشور و در ادامه با عبور از محور مواصلاتی استان قم به استان همجوار منتقل کند، بنابراین بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

وی گفت: سپس با هماهنگی مقام قضایی استان مأموران به محل مورد نظر در یکی از محورهای مواصلاتی استان اعزام و کنترل تردد خودروهای عبوری در دستور کار آنها قرار گرفت که سرانجام تریلی بار قانونی برنج، شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: تریلی در ادامه به یگان منتقل و طی بازرسی صورت گرفته ۳۵۷ کیلوگرم مرفین کشف و متهم دستگیر شد.

میرفیضی افزود: در نهایت نامبرده به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.

فرمانده انتظامی استان در خاتمه از شهروندان خواست، هرگونه اخبار و اطلاعاتی در این زمینه و یا سایر جرایم را در اسرع وقت از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.

انتهای پیام/