رونمایی از حریفان سوهان قم در لیگ آزادگان

به نقل از فارس، حریفان تیم فوتسال سوهان محمد قهرمان فصل ۱۳۹۸ لیگ برتر فوتبال قم در مسابقات فصل جدید فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان مشخص شدند.

بعد از اینکه مسابقات فصل ۱۳۹۸ لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های قم به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه‌تمام ماند، در جلسه‌ای با حضور نمایندگان تمامی تیم‌های حاضر در این لیگ مقرر شد به واسطه صدرنشینی سوهان محمد تا پیش از انتشار این ویروس، این تیم به عنوان قهرمان معرفی شده و نماینده قم در لیگ باشگاه‌های کشور باشد.

بر این اساس تیم سوهان محمد قم استارت برنامه‌های خود را برای حضور موفق در مسابقات فصل ۱۳۹۹ لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور زد، لیگی که با برگزاری مراسم قرعه‌کشی آن در فدراسیون فوتبال قرار است در پنج گروه به انجام برسد و نماینده قم در گروه دوم مرحله مقدماتی قرار گرفت.

تیم سوهان محمد که از مدت‌ها قبل تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی خود را با حضور منتخبی از بازیکنان شاخص فوتبال قم استارت زده، در مرحله مقدماتی مسابقات فصل جدید لیگ دسته سوم فوتبال ایران باید در گروه دوم مرحله مقدماتی بازی‌های سختی انجام دهد تا به مرحله بعدی رقابت‌ها برسد.

سوهان محمد قم در گروه دوم با تیم‌های شاهین تهران، شهید اورکی اسلامشهر، کیا پارس تهران، شهروند رامسر، شهرداری فریدون‌کنار، ستارگان سیمرغ البرز، مردان پاشا البرز، سردار جنگل گوراب زرمیخ، سفیر نوین آبیک قزوین، آلومینیوم پارس ساوه، مینو‌ دره خرمدره و ستاره سرخ کاشان مسابقه خواهد داد.

با انجام مراسم قرعه کشی مرحله اول فصل جدید لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور برنامه کامل مسابقات گروه دوم نیز مشخص شد.

هفته اول: شهرداری فریدون‌کنار – سوهان محمد قم

هفته دوم: سوهان محمد قم – ستاره سرخ کاشان

هفته سوم: ستارگان سیمرغ البرز – سوهان محمد قم

هفته چهارم: استراحت

هفته پنجم: سوهان محمد قم – مینو خرمدره زنجان

هفته ششم: شاهین تهران – سوهان محمد قم

هفته هفتم: سوهان محمد قم – شهروند رامسر

هفته هشتم: سردار جنگل گوراب زرمیخ – سوهان محمد قم

هفته نهم: سوهان محمد قم – آلومینیوم پارس ساوه

هفته دهم: مردا‌ن ‌پاشا البرز – سوهان محمد قم

هفته یازدهم: سوهان محمد قم – سفیرنوین آبیک قزوین

هفته دوازدهم: شهید اورکی اسلامشهر – سوهان محمد قم

هفته سیزدهم: سوهان محمد قم – کیاپارس تهران

انتهای پیام /