۴۰۰ واحد پارکینگ در نزدیکی بازار کهنه تامین می‌شود

به نقل از شهرنیوز، مدیر منطقه یک شهرداری قم با اشاره به آغاز فاز یک پارکینگ چهارسو جنب هتل استقلال از احداث اسکلت این پروژه خبر داد.

احمد ترکمن با اشاره به وضعیت پارکینگ چهارسو جنب هتل استقلال و بازار کهنه، اظهار داشت: فاز یک احداث پارکینگ آغازشده و  اسکلت پروژه زده‌شده است.

مدیر منطقه یک شهرداری قم با اشاره به وضعیت تملکات انجام‌شده، افزود: یکی دو مورد از تملکات به مشکل برخورد که وارد مراحل قانونی شد ماده هشت هم برای آنها صادرشده است.

ترکمن با اشاره به اینکه این دو ملک در محدوده ورودی و خروجی پارکینگ واقع‌شده‌اند، تصریح کرد: پروژه پارکینگ چهارسو در نزدیکی بازار کهنه قم با ظرفیت ۴۰۰ دستگاه پروژه بزرگی درزمینه احداث پارکینگ است که می‌تواند بخشی از مشکلات پارکینگ در هسته مرکزی شهر را حل کند.

وی با اشاره به وقفه ایجادشده در انجام این پروژه، ادامه داد: در دو ملک که در محدوده ورودی و خروجی پارکینگ هستند با مشکلات تملکی مواجه شدیم که همین موضوع پروژه را با مشکلات تملکی که همین موضوع سبب وقفه در اجرای پروژه شد.

به گفته مدیر منطقه یک شهرداری قم این پارکینگ جنب هتل استقلال، تقاطع عمار یاسر و خیابان آذر قرارگرفته و در با سه‌طبقه پارکینگ در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/