آیت‌الله علوی گرگانی: سنگ‌اندازی در رفع مشکلات محرومان نباید سبب ناامیدی شود

به نقل از تسنیم، مرجع تقلید شیعیان استفاده از نیروهای جوان و انقلابی در کمیته امداد را موردتوجه قرارداد و گفت: برای رفع مشکلات محرومین ممکن است عده‌ای با سنگ‌اندازی، مشکلاتی را به‌وجود بیاورند و نگذارند کارها به‌درستی به جلو برود اما نباید ناامید شد.

آیت‌الله علوی گرگانی امروز در دیدار برخی از معاونان و مدیران ارشد کمیته امداد که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشت: فعالیت‌های کمیته امداد سبب می‌شود که آینده این نهاد روشن باشد و این موضوع سبب دل‌خوشی برای خانواده‌های محروم است.

مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: فعالیت‌های کمیته امداد در رفع فقر و محرومیت از بسیاری کشورها جلوتر است، تربیت‌شدگان مکتب انقلابی کمیته امداد در آینده می‌توانند عهده‌دار حل مشکلات کشور شوند و در حال حاضر برخی افراد در مسئولیت‌های مختلف کشور از مددجویان کمیته امداد هستند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به فعالیت‌های کمیته امداد در ایجاد اشتغال برای خانواده‌های نیازمند عنوان کرد: برای رفع مشکلات محرومین ممکن است عده‌ای با سنگ‌اندازی، مشکلاتی را به‌وجود بیاورند و نگذارند کارها به‌درستی به جلو برود اما نباید ناامید بشوید.
آیت‌الله علوی گرگانی با بیان اینکه وعده الهی برای کسب موفقیت، استقامت بر مسیر حق و حقیقت است، تصریح کرد: اقدامات کمیته امداد مایه دلگرمی همگان است و مژده‌هایی است که ان‌شاءالله به‌زودی لباس حقیقت خواهد پوشید.

مرجع تقلید شیعیان استفاده از نیروهای جوان و انقلابی در کمیته امداد را موردتوجه قرارداد و خاطرنشان کرد: کمیته امداد از برکت امام راحل (ره) به وجود آمده است، بهره‌مندی از نیروی جوان در کمیته امداد قطعاً آینده روشنی را برای این نهاد رقم خواهد زد.

انتهای پیام/