اختصاص بودجه ۳۰میلیارد ریالی برای رفع آبگرفتگی در محلات پردیسان

به نقل از فارس، سرپرست منطقه هشت شهرداری قم از بودجه ۳۰میلیارد ریالی این منطقه در سال‌های ۹۸ و ۹۹ برای رفع معضل آبگرفتگی در محلات مختلف پردیسان خبر داد.

محمد رمضانی با اشاره به اهمیت رفع معضل آبگرفتگی در این منطقه، ابراز کرد: در این رابطه ۳۰میلیارد ریال بودجه در نظر گرفته شد که بیش از ۱۶میلیارد ریال از آن اجرایی شده است و ۱۴میلیارد ریال دیگر که مربوط به پروژه احداث کانال در بلوار دانشگاه است، اجرای آن در چند روز آینده آغاز می‌شود.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم ضمن اشاره به اجرای انهار عرضی، جدول‌گذاری و حفر چاه در نقاط مختلفی که دچار آبگرفتگی بودند، اظهار کرد: این پروژه‌ها در محلات مسکن مهر،بلوار شهروند، میدان شهدای منا، بلوار ابوطالب، بوستان غدیر و دیگر نقاط پیش‌بینی شده در سطح منطقه اجرا شده است.

رمضانی در ادامه اجرای پروژه احداث کانال لوله‌ای آب‌های سطحی در بلوار دانشگاه را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: اجرای این پروژه که حد فاصل پل شهید حججی تا خیابان شهید مولوی را شامل می‌شود، با هدف جمع‌آوری آب‌های سطحی محلات بالادست بلوار دانشگاه پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه بودجه‌ای ۱۴میلیارد ریالی برای اجرای پروژه فوق الذکر در نظر گرفته شده است افزود: اجرای عملیات عمرانی پروژه در چند روز آینده آغاز می‌شود.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم ضمن تاکید بر توجه ویژه مدیریت شهری برای رفع معضل آب‌های سطحی در راستای تسهیل در عبور و مرور شهروندان در فصول بارندگی، خاطرنشان کرد: پروژه‌های زیادی را در سنوات گذشته اجرا کرده‌ایم و چندین پروژه هم در این راستا پیش‌بینی شده است اما این به معنی رفع کامل معضل آبگرفتگی در منطقه نیست و با توجه به محدودیت‌های مالی و بودجه‌ای هر ساله چند پروژه را با در نظر گرفتن اولویت‌ها اجرا خواهیم کرد.

انتهای پیام/