اعضای هیئت‌رئیسه خانه مطبوعات استان قم انتخاب شدند

به نقل از تسنیم، اعضای هیئت‌رئیسه خانه مطبوعات استان قم با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان انتخاب شدند.

جلسه هیئت‌مدیره خانه مطبوعات استان امروز با حضور منتخبین جدید این نهاد صنفی-مطبوعاتی و همچنین سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جواد محرابی معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه ضمن بیان گزارشی از روند و اقدامات صورت گرفته در برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان اظهار داشت: بر اساس مفاد ذکر شده در اساسنامه خانه مطبوعات، احراز شرایط، صلاحیت نامزدها و نظارت بر نحوه برگزاری انتخابات خانه مطبوعات به عهده اداره‏ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

وی با بیان اینکه  این اختیارات فقط در زمان برگزاری انتخابات قابل اجراست، ابراز کرد: این اداره کل پیش از برگزاری انتخابات موارد نقض اساسنامه را شناسایی و پس از مکاتبه با اداره کل مطبوعات داخلی و هیئت نظارت بر مطبوعات و با هماهنگی این دو نهاد بالادستی وزارت ارشاد، اقدامات لازم را جهت برگزاری یک انتخابات سالم انجام داده است.
در ادامه این جلسه اعضای هیئت‌مدیره خانه مطبوعات استان قم نیز به بیان دغدغه‌ها و نظرات خود در خصوص فعالیت‌های آتی این نهاد صنفی و مطبوعاتی و برنامه‌های پیش رو پرداختند.

در پایان این جلسه انتخاب رئیس هیئت‌مدیره، نائب رئیس، دبیر و خزانه‌دار با رأی اعضای هیئت‌مدیره انجام گرفت و فخرالدین یوسف پور به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره، سید سعید سیدهاشمی به‌عنوان نائب رئیس، یوسف شعبانعلی در سمت دبیر و علی شعبانی به‌عنوان خزانه‌دار به مدت یک سال انتخاب شدند.

گفتنی است در انتخابات‌ ۲۸ آبان خانه مطبوعات استان قم یوسف شعبانعلی، فخرالدین یوسف پور، سیدسعید سیدهاشمی، سید مهدی حسینی، علی شعبانی، محمدحسین همتی‌نژاد و فاطمه عسگری به مدت سه سال با اکثریت آرا به‌عنوان اعضای اصلی هیئت‌مدیره خانه مطبوعات استان قم و مهدی بخشی سورکی و حسین طالب علی به مدت یکسال به‌عنوان بازرسان مجمع عمومی انتخاب شدند.

انتهای پیام/