مجموعه فرهنگی ورزشی منطقه چهار به بهره‌برداری می‌رسد

به نقل از شهرنیوز، مدیر منطقه چهار شهرداری قم با اشاره به پیشرفت ۹۵ درصدی مجموعه فرهنگی ورزشی منطقه چهار از بهره‌برداری آن در آینده نزدیک خبر داد.

مهدی اصفهانیان مقدم با تشریح فعالیت‌ها و اقدامات در دست اجرا در سطح منطقه چهار شهر قم، اظهار داشت: در منطقه با توجه به برنامه‌ریزی و تخصیص اعتبارات در سال ۹۹  اقدامات خوبی در اجرای پروژه‌های فنی و عمرانی، خدمات شهری، فضای سبز و حمل‌ونقل و ترافیک انجام‌شده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم با تأکید بر توسعه مراکز فرهنگی و ورزشی به پروژه احداث مجموعه فرهنگی ورزشی منطقه چهار اشاره کرد و گفت: این مجموعه فرهنگی ورزشی در زمینی به  مساحت ۲۴۰۰ مترمربع در خیابان شهدای ناجا واقع‌شده است.

اصفهانیان مقدم با اشاره به روند اجرای این پروژه از پیشرفت ۹۵ درصدی آن خبر داد و افزود: ساختمان این مجموعه فرهنگی ورزشی تکمیل و عملیات سفت‌کاری و نازک‌کاری و تأسیسات مکانیکی و برقی هم انجام‌شده است.

وی با اشاره به اعتبار اجرای این پروژه تأکید کرد: ۸ میلیارد تومان از بودجه سال جاری شهرداری منطقه چهار به‌منظور احداث مجموعه فرهنگی ورزشی منطقه چهار اختصاص داده‌شده است و با اجرای غالب عملیات عمرانی آن به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/