آیت‌الله یزدی در روزهای حساس انقلاب سربلند بود

به نقل از فارس، شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم در بیانیه‌ای ارتحال آیت‌الله یزدی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین را تسلیت گفت و اعلام کرد: آیت‌الله محمد یزدی از یاران ثابت قدمی برای امام راحل و رهبر معظم انقلاب بود که امتحان خود را در روزهایی که حتی برخی خواص در آن مردود شدند به خوبی پس داد.

در بیانیه شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم آمده است: ارتحال عالم ربانی، مجاهد نستوه و انقلابی حضرت آیت الله حاج شیخ محمد یزدی «اعلی اله مقامه» موجب تأسف و تأثر گردید.

در این بیانیه آمده است: تاریخ انقلاب اسلامی گواه نقش آفرینی‌های موثر، به موقع و شجاعانه آیت الله یزدی (ره) در برهه‌های گوناگون انقلاب از آغازین روزهای قیام امام خمینی(ره) گرفته تا سال‌های اوج هجوم دشمن، سال‌های فتنه و سال‌های حساس حمله همه جانبه دنیای استکبار به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دوران اخیر بدون هرگونه انحراف و سهم طلبی است که این تقوای سیاسی از برجسته ترین ویژگی‌های آن عالم پارسا و باتقوا بود.

در این بیانیه خاطرنشان شده است: آیت‌الله محمد یزدی از یاران ثابت قدمی برای امام راحل و رهبر معظم انقلاب بود که امتحان خود را در روزهایی که حتی برخی خواص در آن مردود شدند به خوبی پس داد و از حمایت همه جانبه از موضع ولایت فقیه قدمی عقب نشینی نکرد.

در این بیانیه آمده است: شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم ضمن آرزوی سلامتی و عزت روزافزون برای رهبر معظم انقلاب، این ضایعه دردناک را به ملت شریف ایران اسلامی، رهبر فرزانه، حوزه‌های علمیه، خانواده و بیت معزی و دوستداران آن عزیز تسلیت می‌گوید و از درگاه خداوند مهربان برای ایشان رحمت و مغفرت بی پایان و علوّ درجات مسألت می کند.

انتهای پیام/